تکلیف سوپرجام مشخص شد؛ پرسپولیسی‌ها به خواسته خود رسیدند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تماس با رییس سازمان لیگ پیگیر برگزاری مراسم اهدای جام قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شد....

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در تماس با رییس سازمان لیگ پیگیر برگزاری مراسم اهدای جام قهرمانی سوپرجام به پرسپولیس در ورزشگاه آزادی شد.

به گزارش مدال و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد حسن انصاری فرد که پیگیری اخذ مجوز حرفه ای و تکمیل مدارک را با توجه به مهلت اندک باقیمانده و رسیدگی به امورات تیم و عقد قرارداد اسپانسری را به عنوان سه اولویت اصلی در  دستور کار تیم خود قرار داده است امروز با توجه به پیگیری های مکرر هواداران پرسپولیس در تماس با  حیدر بهاروند ریاست سازمان لیگ خواستار برگزاری مراسم اهدای  سوپرجام به اعضای تیم در ورزشگاه آزادی شد و گفت امیدواریم شرایطی اتخاذ شود که جام حتما  در ورزشگاه اهدا شود. بهاروند هم اهدا جام به تیم قهرمان را حق تیم و باشگاه  پرسپولیس دانست و به انصاری فرد گفت : بنده هم به خاطر اهمیت بازی پرسپولیس و تراکتور احتمالا به تبریز خواهم آمد و آنجا با هم صحبت خواهیم کرد و جلسه تکمیلی و اصلی در این باره هم با شما  برای انتخاب زمان برای مراسم اهدای جام روز شنبه برگزار خواهد شد.

انصاری فرد در این گفت و گو پیشنهاد داد مراسم اهدای جام در حاشیه  بازی خانگی  هفته سوم مقابل صنعت نفت آبادان و قبل از شروع بازی برگزار شود. وی به بهاروند گفت در تبریز و جلسه روز شنبه با هم همفکری خواهیم کرد تا این مراسم به شکل خوبی برگزار َشود. همچنین مدیر عامل باشگاه پرسپولیس از مدیر  حقوقی باشگاه خواسته گزارش کاملی از روند پرونده سوپرجام دو فصل گذشته و اقدامات انجام شده در دادگاه CAS با توجه به شکایت باشگاه استقلال به وی ارایه کنند.

اخبار مرتبط:

نامه رسمی پرسپولیس به سازمان لیگ؛ سرخ‌ها خواهان جام قهرمانی شدند

تگ ها


فوتبال