تکلیف شماره ۱۰ بارسلونا؛ همچنان نامشخص

با گذشت یک هفته از جدایی لیونل مسی، هنوز بازیکنی لباس شماره ۱۰ او را انتخاب نکرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به مدت ۱۳ سال لباس شماره ۱۰ بارسلونا در اختیار لیونل مسی بود و به نظر می رسید این روند حداقل برای دو فصل دیگر هم ادامه داشته باشد. اما در نهایت ستاره محبوب بارسلونا با جدایی از این تیم راهی پاری سن ژرمن شد و هنوز مشخص نیست فصل بعد کدام بازیکن این لباس را به تن خواهد کرد.

طبق قوانین سازمان لالیگا، بازیکنان تیم اصلی باید از شماره یک تا ۲۵ را به تن کنند و در حال حاضر تکلیف شماره لباس ۲۳ بازیکن بارسلونا مشخص شده است. در واقع تنها شماره ۱۰ باقی مانده و به زودی و تا پیش از شرع فصل باید یک بازیکن این لباس را به تن کند. در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال تعلق گرفتن این شماره به سرخیو آگوئرو، ستاره جدید و آرژانتینی بارسلونا منتشر شده بود، اما به نظر می رسد او شماره ۱۹ را انتخاب کرده است.

البته اسکار مینگزا، مدافع جوان بارسلونا نیز بدون شماره در مراسم تصاویر فصل جدید حاضر شد، اما تقریبا می توان گفت محال است این بازیکن لباس شماره ۱۰ را برای فصل بعد بپوشد. او سال گذشته از شماره ۲۸ استفاده می کرد، اما حالا این لباس به نیکو گونزالس اخصاص داده شدد است. اگر بازیکنی از بارسلونا جدا شود، به هر حال یک نفر مجبور به پوشیدن لباس شماره ۱۰ خواهد بود و لباس او نیز به اسکار مینگزا خواهد رسید.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی سرخیو آگوئرو فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال