تکلیف لیست مازاد شفر مشخص می شود؟

، استقلال در نیم فصل از جمله تیم های فعال بازار نقل و انتقالات خواهد بود در فاصله دو هفته تا پایان نیم فصل فعلا حداقل اضافه شدن سه بازیکن به این تیم قطعی شده استمحسن کریمی، بهنام برزای و یک مهاجم خارجی سه خرید قطعی استقلال هستند و آبی ها باید حداقل سه بازیکن را از لیست خارج کنند که در این میان تنها مجتبی جباری تا اندازه زیادی در آستانه خروج از این تیم قرار دارد و البته تکلیف او نیز هنوز نهایی نشده است ......

، استقلال در نیم فصل از جمله تیم های فعال بازار نقل و انتقالات خواهد بود در فاصله دو هفته تا پایان نیم فصل فعلا حداقل اضافه شدن سه بازیکن به این تیم قطعی شده استمحسن کریمی، بهنام برزای و یک مهاجم خارجی سه خرید قطعی استقلال هستند و آبی ها باید حداقل سه بازیکن را از لیست خارج کنند که در این میان تنها مجتبی جباری تا اندازه زیادی در آستانه خروج از این تیم قرار دارد و البته تکلیف او نیز هنوز نهایی نشده است. به این ترتیب دو بازیکن خروجی دیگر لیست استقلال از بازیکنان حاضر در تمرینات و یا حتی مسابقات این تیم هستند و شفر باید از لیست کنونی خود دو بازیکن را خارج کند.
سرمربی آلمانی آبی ها قطعا هنوز برای خروجی های خود به جمع بندی نرسیده و تعویض های او در دقایق پایانی دیدار با گسترش فولاد نشان می دهد حتی بازیکنانی مانند حسن بیت سعید که فرصت چندانی برای حضور در ترکیب پیدا نکردند نیز همچنان این شانس را دارند تا توانایی های خود را برای حضور در استقلال ثابت کنند اما این شانس تنها 180 دقیقه اعتبار دارد.
آبی پوشانی که جایگاه محکمی در رختکن استقلال ندارند در دیدار با پیکان و سپاهان باید امیدوار باشند تا شفر به آنها اعتماد کند و البته بتوانند با استفاده از این اعتماد، فرصت مجددی برای خود فراهم کنند تا در ادامه فصل شاید به ترکیب اصلی نیز راه پیدا کنند.

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال