تکلیف مالکیت باشگاه سپیدرود مشخص شد

با استعفای علی کریمی امروز تکلیف مالکیت باشگاه سپیدرود مشخص شد....

با استعفای علی کریمی امروز تکلیف مالکیت باشگاه سپیدرود مشخص شد.

به گزارش مدال، بالاخره پس از چند روز بلاتکلیفی بعد از استعفای علی کریمی از مالکیت باشگاه سپیدرود رشت امروز تکلیف این موضوع مشخص شد.
در همین راستا مالکیت باشگاه سپیدرود به نماینده اداره جوانان و ورزش استان گیلان تحویل داده شد.
نماینده اداره ورزش گیلان کیومرث بیات است. 

ابوالفضل صادقی، در مورد جلسه امروز (دوشنبه) با وکیل علی کریمی درباره انتقال مالیکت باشگاه سپیدرود، اظهار داشت: مالکیت باشگاه سپیدرود به صورت موقت به کیومرث بیات منتقل شد. چون این باشگاه چند خواهان دارد ما مذاکرات را انجام می‌دهیم و هر کدام شرایط لازم را داشته باشند می‌توانند مالکیت را برعهده بگیرند.
وی ادامه داد: قصد داریم باشگاه را به شکل دائم به کسی واگذار کنیم که صلاحیت اداره آن را داشته باشد. در حال حاضر باشگاه سپیدرود یک خواهان استانی و دو خریدار خارج از استان دارد. در واقع این باشگاه سه متقاضی برای خرید دارد از این رو رایزنی‌ها را آغاز کردیم و تا قبل از عید انتقال را انجام می‌دهیم.
معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان در مورد سفر تیم سپیدرود به آبادان و مشکلاتی که برای این سفر وجود دارد خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم مقدمات سفر را فراهم کنیم. امروز کار‌های مربوط به این سفر را انجام می‌دهیم و در نظر داریم پول سفر را تامین کنیم. شهرداری رشت هم قول داده تحت هر شرایطی تیم را منتقل کنیم.