تکلیف نیمار و کاوانی امروز مشخص می‌شود

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم، کشمکش بین نیمار و ادینسون کاوانی بر سر زدن ضربه ایستگاهی و ضربه پنالتی در جریان پیروزی 2 بر صفر یکشنبه شب پاری سن ژرمن برابر لیون در هفته ششم لوشامپیونه فرانسه جنجال زیادی به پا کرد و رسانه های مطرح جهانی نیز با این موضوع و حواشی مربوط به آن پرداختند ......

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم، کشمکش بین نیمار و ادینسون کاوانی بر سر زدن ضربه ایستگاهی و ضربه پنالتی در جریان پیروزی 2 بر صفر یکشنبه شب پاری سن ژرمن برابر لیون در هفته ششم لوشامپیونه فرانسه جنجال زیادی به پا کرد و رسانه های مطرح جهانی نیز با این موضوع و حواشی مربوط به آن پرداختند ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، کشمکش بین نیمار و ادینسون کاوانی بر سر زدن ضربه ایستگاهی و ضربه پنالتی در جریان پیروزی 2 بر صفر یکشنبه شب پاری سن ژرمن برابر لیون در هفته ششم لوشامپیونه فرانسه جنجال زیادی به پا کرد و رسانه های مطرح جهانی نیز با این موضوع و حواشی مربوط به آن پرداختند.

در یکی از گزارش ها، روزنامه «اکیپ» فرانسه مدعی شد که مشاجره نیمار و کاوانی پس از بازی با لیون در رختکن  تیم هم ادامه داشته و حتی تا آستانه دیگری فیزیکی با هم نیز پیش رفته اند که در نهایت با دخالت تیاگو سیلوا، کاپیتان تیم قائله خاتمه پیدا می کند. کاوانی البته در مصاحبه با یکی از رسانه های اروگوئه ای گفت که چنین اتفاقاتی در زمین فوتبال طبیعی است و مشکلی با نیمار ندارد.

در حالی که روز گذشته نشریه اسپانیای «اسپورت» چاپ کاتالونا مدعی شد که نیمار در تماسی که با ناصر الخلیفی، مالک قطری باشگاه پاری سن ژرمن داشته، از او خواسته تا ادینسون کاوانی را در لیست فروش PSG بگذارد، روزنامه «پاریزین» فرانسه خبر داد قرار است امروز (چهارشنبه) آنترو هنریک مدیر ورزشی پاری سن ژرمن و اونای امری سرمربی تیم با نیمار و کاوانی جلسه ای مشترک در محل این باشگاه فرانسوی داشته باشند و مسئله زدن ضربات ایستگاهی و پنالتی را حل و فصل کنند تا دیگر شاهد چنین اتفاقات جنجال ساز در زمین نباشند.

 

تگ ها


اخبار روز نیمار پاری سن ژرمن فوتبال