تکلیف نیمکت یوونتوس برای فصل بعد روشن شد

یوونتوس تحت هر شرایطی آندره آ پیرلو را در پایان فصل اخراج خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، نشریه کوریره دلا سرا مدعی شد حتی اگر یوونتوس موفق به کسب سهمیه حضور در لیگ قهرمانان شود هم آندره پیرلو بعد از اتمام فصل اخراج خواهد شد و فصل بعد جایی در رختکن این تیم ندارد. در ابتدای هفته اخباری در مورد تمایل یوونتوس به اخراج پیرلو بعد از شکست سنگین خانگی برابر میلان شنیده شد، اما در نهایت مدیران این باشگاه تصمیم به حفظ این سرمربی جوان تا پایان فصل گرفتند.

فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی باشگاه پیشنهاد کرده بود دستیار پیرلو یعنی ایگور تودور تا ادامه فصل به عنوان جایگزین او فعالیت بکند، اما این ایده مورد قبول مدیران باشگاه قرار نگرفت. ۱۲ روز و سه بازی دیگر تا پایان فصل باقی مانده و یوونتوس می خواهد جواز حضور در لیگ قهرمانان برای فصل بعد را کسب کند. همچنین یوونتوس چهارشنبه هفته آینده بیانکونری در فینال کوپا ایتالیا به مصاف آتالانتا می رود و مدیران باشگاه تغییرات در این مقطع از فصل را به نفع تیم نمی دانند.

با این وجود کوریره دلا سرا مدعی شد آندره آنیلی، رئیس یوونتوس پیش از این تصمیم گرفته پیرلو را بیش از تابستان در سمت خود برکنار کند و رسیدن لیگ قهرمانان و قهرمانی در کوپا ایتالیا نیز مانع عملی شدن این تصمیم نخواهد شد.

تگ ها


آنیلی آندره آ پیرلو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال