تکل شدید به قصد کشتن امباپه! (عکس)

تکل خشن کاپیتان سن اتین که یک کارت قرمز برای او به همراه داشت، باعث شد تا کیلیان امباپه با چشمانی اشک‌بار زمین را ترک کند....

به گزارش "ورزش سه"، اولین دیدار رسمی در فوتبال فرانسه بعد از توقف رقابت‌ها در این کشور به دلیل شیوع کرونا، با خشونت و درگیری زیادی همراه بود که به دادن ۸ کارت زرد و یک کارت قرمز در نیمه اول بازی منجر شد.

برخلاف سایر لیگ های معتبر اروپایی، رقابت های لیگ فرانسه بعد از شیوع کرونا از سر گرفته نشد و پاری سن ژرمن به عنوان قهرمان زودهنگام آن رقابتها معرفی شد. اما امشب این تیم در فینال جام اتحادیه مقابل سن اتین قرار گرفت؛ دیداری که به خشونت کشیده شد. 

هنوز میزان مصدومیت امباپه مشخص نیست اما ممکن است او دیدارهای پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان را از دست بدهد.

اوج درگیری بازیکنان دو تیم در دقیقه ۳۰ بود؛ زمانی که لوئیک پرین، کاپیتان سن اتین، با یک تکل خشن و دو پا، کیلیان امباپه را متوقف کرد؛ تکلی که درگیری شدید بازیکنان دو تیم را به همراه داشت و در نهایت با دخالت داور و کارت قرمزی که به پرین نشان داد، فیصله پیدا کرد. البته بعد از این تکل، امباپه نیز شرایط بازی را پیدا نکرد و با چشمانی گریان، جای خود را به پابلو سارابیا داد. 

قبل از این اتفاق، داور به ۵ بازیکن دو تیم کارت زرد نشان داده بود که اولین آن، در دقیقه ۲ به ایوان ماکون، هافبک سن اتین بود و پس از او، هاموما، باکر، پاردس و وراتی هم کارت زرد گرفتند. 

تگ ها


کیلیان امباپه پاری سن ژرمن