تکنولوژی روز دنیا در ورزشگاه وطنی(عکس)

این احتمالا عجیب ترین تصاویری است که از آماده سازی چمن یک ورزشگاه در کل دنیا خواهید دید....

به گزارش "ورزش سه"، چند دقیقه تا شروع بازی تیم های پرسپولیس و نساجی فرصت باقی است اما همچنان چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با وضعیت مطلوب فاصله زیادی دارد. در دو روز اخیر بارندگی سبب شده تا وضعیت چمن استادیوم اختصاصی نساجی به شکلی غیرمنتظره تحلیل برود و از وضعیت قبلی خود نیز بدتر شود.

باتوجه به این که زمین چمن کاور پوش نشده بود، باران در تمام نقاط آن جمع شده و شرایط به شکلی بود که حتی صبح بازی امکان داشت که تیم داوری تصمیم به لغو بازی بگیرد اما باتوجه به این که احتمالا در روزهای آینده هم وضعیت تفاوت زیادی با حالا نخواهد داشت، تصمیم به برگزاری بازی گرفته شد.

ماموران شهرداری قائمشهر در همکاری با مسئولان ورزشگاه وطنی، این وظیفه را داشتند که زمین را آماده کنند اما امکانات آن ها برای دستیابی به این هدف بسیار ضعیف تر از چیزی بود که زمین به آن نیاز داشت. آن ها با تی زمین شوی تلاش می‌کردند تا زمین را خالی از آب کنند و باوجود تعداد قابل توجه نیروی انسانی از دستیابی به این هدف ناکام بودند.

سپس کلنگ و بیل هم وارد ماجرا شد اما طبیعتا عادی سازی یک زمین فوتبال با این تجهیزات، غیر ممکن بود و در نتیجه، شهرداری تصمیم گرفت که یک تریلی را وارد کار کند و از آن بهره ببرد. حالا با ورود این تجهیزات، اوضاع کمی بهتر شده اما بعید است که بازیکنان امکان برگزاری مسابقه را داشته باشند.

تگ ها


پرسپولیس تهران نساجی مازندران