تکنیک نیمار حتی از مسی هم بهتر است!

کافو اسطوره فوتبال برزیل می‌گوید نیمار، ستاره برزیلی PSG تکنیکی‌ترین فوتبالیست دنیا است و از نظر تکنیک فردی حتی لیونل مسی به پای نیمار نمی‌رسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کافو، اسطوره فوتبال برزیل می‌گوید نیمار، ستاره برزیلی PSG تکنیکی‌ترین فوتبالیست حال حاضر دنیا است و حتی لیونل مسی، ابرستاره آرژانتینی بارسلونا هم از نظر تکنیک فردی به پای نیمار نمی‌رسد.

نیمار، ستاره تکنیکی برزیلی این روزها نماد استعداد ناب برزیلی بوده و فوتبال برایش علاوه بر یک ورزش، شکلی از هنر و سرگرمی به حساب می‌آید. درحالیکه اکثر فوتبالدوستان و کارشناسان فوتبال معتقدند عنوان تکنیکی‌ترین فوتبالیست زنده دنیا شایسته لیونل مسی، ابرستاره آرژانتینی بارسلونا است ولی کافو با حمایت از هموطنش نیمار می‌گوید او تکنیک کار با توپ را به  سطحی جدید ارتقا داده و هیچکس از این نظر با او قابل مقایسه نیست.

کافو در گفتگو با فاکس اسپورتز در این باره گفت:" از نظر تکنیکی، نیمار بهترین بازیکن دنیا است. امروز از نظر تکنیک هیچکس نمی‌تواند به پای نیمار برسد. حتی مسی هم نمی‌تواند او را شکست دهد هر چند من خودم هوادار مسی هستم. ولی واقعیت این است که مسی از نظرکیفیت تکنیکی به نیمار نمی‌رسد".

کافو در ادامه صحبتهایش می‌گوید با اینکه کیفیت تکنیکی نیمار غیر قابل بحث است ولی او باید برای تبدیل شدن به یک فوتبالیست کامل، روی توانایی رهبری خود در میدان کار کند.

اسطوره برزیلی در ادامه گفت:" این روزها در تیم ملی برزل من بازیکنی نمی‌شناسم که رهبر تیم باشد. در سلسائوی امروز کسی نیست که به نیمار بگوید فلان کار را بکن یا نکن و این مشکل‌ساز است. همه مسئولیت سنگینی به  دوش نیمارمی‌گذارند که او هنوز برای به دوش گرفتن آن آماده نیست. مشکل این نیست که او نمی‌خواهد مسئولیت رهبری تیم را بپذیرد، مساله این است که این اصلا در ذات او نیست. تا حالا دیده‌اید نیمار به سراغ تیاگو سیلوا و تیته برود تا مشکلی را با آنها حل کند؟ نه، چون این اصلا در ذات او نیست".

بیشتر بخوانید:

زلاتان: حاضر بودم برای مورینیو آدم بکشم!

تگ ها


نیمار کافو لیونل مسی پاری سن ژرمن فوتبال جهان برزیل بارسلونا فوتبال