تکواندوکاران ایرانی در مسابقات جهانی آنلاین

فدراسیون تکواندو اعلام کرد با توجه به اعمال محدودیت ستاد مقابله با کرونا در خصوص منع عبور و مرور به استان تهران اردوی تیم ملی یک روز به تعویق افتاد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی تکواندو که بعد از صدور مجوز از سوی ستاد مقابله با کرونا در شهریورماه استارت زده بود و اردوی اول خود را بعد از یک وقفه طولانی برگزار کرد، حالا قرار است از ۲۸ مهرماه بار دیگر کار خود را استارت بزند. 


با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی، اردوی‌ تیم‌های ملی تکواندو مردان، زنان و پاراتکواندو که قرار بود از روز یکشنبه ۲۷ مهرماه آغاز شود، با توجه به اعمال محدودیت ستاد مقابله با کرونا در خصوص منع عبور و مرور به استان تهران، از ۲۸ مهرماه شروع خواهد شد.


فرهادیان ضمن اعلام این خبر گفت: قرار بود اردوی تیم‌های ملی را از صبح روز یکشنبه – ۲۷ مهرماه و پس از گرفتن تست PCR و آمدن نتیجه آن آغاز کنیم اما با توجه به محدودیت‌های صورت گرفته، شروع اردو با یک روز تاخیر انجام خواهد شد. در ابتدای ورود از ورزشکاران و کادرفنی تست کرونا گرفته می‌شود و تا آمدن جواب تست، آنها قرنطینه می‌شوند و در صورتی که مشکلی نباشد اردو را آغاز می‌کنیم.


وی در ادامه با اشاره به رقابت‌‌های قهرمانی جهان پومسه آنلاین ۲۰۲۰ دانمارک افزود: این مسابقات در بخش انفرادی استاندارد در ۶ رده سنی مردان و زنان و در بخش ابداعی نیز در یک رده سنی و در گروه مردان و زنان برگزار می‌شود. با هماهنگی که با رییس فدراسیون تکواندو و شورای مشورتی سازمان تیم‌های ملی انجام شد، مقرر گردید در تمامی بخش‌ها و با حضورحداکثری در این رویداد شرکت کنیم. بعد از اینکه واجدین شرایط حضور در رقابت‌های انتخابی تیم ملی پومسه، فیلم اجرای فرم خود را ارسال کردند، نفرات برتر انتخاب می‌شوند و سعی می‌کنیم اردو دو هفته‌ای را زیر نظر کادرفنی و در فدراسیون تکواندو برگزار می‌کنیم تا ملی‌پوشان آمادگی لازم را برای حضور کسب کنند.


فرهادیان افزود: مسابقات جهانی در دو بخش برگزار می‌شود؛ در مرحله اول فیلم‌ها ارسال خواهد شد و در مرحله دوم نفرات راه یافته به مرحله نهایی و فینال مسابقات، به صورت زنده به اجرای فرم می‌پردازند که شرایط را فراهم می‌کنیم تا پومسه‌روها بتوانند حضوری موفق داشته باشند. همچنین با موافقت رییس فدراسیون تکواندو پومسه‌روهایی که به مرحله فینال مسابقات آزاد جهانی پومسه راه پیدا کنند می‌توانند از ظرفیت فدراسیون برای تصویربرداری و شرکت در این بخش استفاده کنند و امکانات در اختیار این نفرات قرار می‌گیرد.

تگ ها


تکواندو