تکواندوکاران ایران حریفان خود را شناختند

مراسم قرعهکشی رقابتها تکواندوی بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ ظهر امروز (جمعه - ۲۶ مرداد ماه) انجام و براساس آن هوگوپوشان کشورمان حریفان خود را شناختند ......

مراسم قرعه‌کشی رقابت‌ها تکواندوی بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ ظهر امروز (جمعه - ۲۶ مرداد ماه) انجام و براساس آن هوگوپوشان کشورمان حریفان خود را شناختند.

به گزارش مدال به نقل از تسنیم، مسابقات پومسه بازی‌های آسیایی 2018 روز یکشنبه - 28 مرداد ماه برگزار خواهد شد و در بخش مردان کوروش بختیار، امیررضا مهربان و علی سهرابی و در بخش زنان مهسا صادقی، مرجان سلحشوری و فاطمه حسام نمایندگان کشورمان هستند.

کوروش بختیار در بخش انفرادی در اولین دیدار با نماینده کامبوج رقابت می‌کند. مرجان سلحشوری نیز ابتدا باید با پومسه‌رو ماکائو دیدار کند.

در بخش تیمی سه نفره مردان (کوروش بختیار، امیررضا مهربان و علی سهرابی) ابتدا با برنده دیدار فیلیپین - عربستان سعودی دیدار می‌کنند. در بخش تیمی زنان نیز تیم مرجان سلحشوری، مهسا صادقی و فاطمه حسام در گام نخست با پومسه‌روهای کره جنوبی رقابت خواهند کرد.

رقابت‌های کیوروگی نیز از روز دوشنبه - 29 مرداد ماه آغاز خواهد شد.

در وزن 58- کیلوگرم فرزان عاشورزاده پس از یک دور استراحت ابتدا باید به مصاف برنده دیدار تکواندوکاران کامبوج و تاجیکستان برود. 

میرهاشم حسینی در وزن 63- کیلوگرم در گام نخست با قرعه استراحت روبه‌روست و پس از آن رودرروی برنده پیکار فیلیپین و قطر قرار می‌گیرد.

در وزن 68- کیلوگرم نیز امیرمحمد بخشی نماینده کشورمان است که پس از یک دور استراحت در اولین دیدار با پیروز مبارزه افغانستان و ازبکستان دیدار خواهد کرد.

مهدی خدابخشی در وزن 80- کیلوگرم نیز ابتدا با قرعه استراحت روبه‌روست و پس از آن رودرروی برنده دیدار کره جنوبی و بوتان قرار می‌گیرد.

در وزن 80+ کیلوگرم هم سعید رجبی نماینده ایران است که در نخستین دیدار به مصاف «سئونگ وان لی» از کره جنوبی، دارنده مدال برنز قهرمانی آسیا 2018 و نایب قهرمان بازی‌های یونیور سیاد 2017 می‌رود.

اما در گروه دختران ناهید کیانی در وزن 49- کیلوگرم در اولین مبارزه باید با «آشمیتا خادکا» از نپال دیدار کند و پس از آن به مصاف برنده دیدار تکواندوکاران قزاقستان و فیلیپین می‌رود.

در وزن 53- کیلوگرم الهه شیدایی در گام نخست می‌بایست با «رضیه آراگون» از فیلیپین دیدار کند و پس از آن به مصاف برنده دیدار قزاقستان و ازبکستان می‌رود.

پریسا جوادی، هوگوپوش وزن 57- کیلوگرم کشورمان نیز در اولین مبارزه باید به مصاف «مارژان تولپبرگنوا» از قزاقستان برود و در ادامه رودرروی «زونگشی لو» از چین نایب قهرمان آسیا 2018 قرار می‌گیرد.

براساس این گزارش، ملیکا میرحسینی در وزن 67- کیلوگرم در نخستین دیدار رودرروی «تی خیم باک» از ویتنام قرار می‌گیرد و پس از با برنده پیکار سریلانکا - اردن دیدار خواهد کرد.

همچنین در وزن 67+ کیلوگرم زهرا پوراسماعیل تکواندوکار کشورمان است که ابتدا باید به مصاف «اسوتلوا اوسیپوا» از ازبکستان برود و پس از آن رودرروی برنده دیدار سریلانکا و کامبوج قرار می‌گیرد.

تگ ها


اخبار روز بازی‌های آسیایی 2018 تکواندو