۶ تکواندوکار به اردوی تیم ملی تکواندو دعوت شدند

۶ تکواندوکار از سوی سرمربی تیم ملی برای حضور در مرحله دوم اردوی آماده سازی به خانه تکواندو فراخوانده شدند....

به گزارش خبرنگار مهر، دور جدید تمرینات تیم ملی تکواندو بعد از نزدیک به ۱۲ روز استراحت ملی پوشان، از دوشنبه هفته جاری در خانه تکواندو آغاز می‌شود. از سوی فریبرز عسگری سرمربی تیم ملی آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی، سجاد مردانی، سروش احمدی، امیرمحمد بخشی و عرفان ناظمی به اردو دعوت شده‌اند.

نفرات دعوت شده در مسیر حضور در بازی‌های المپیک و همچنین رقابتهای تیمی این بازی‌ها هستند که از صبح دوشنبه تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی آغاز خواهند کرد.

در خصوص اردوی تیم ملی بانوان که قرار است برای کسب دو سهمیه المپیک در رقابتهای انتخابی قاره‌ای شرکت کنند، بعد از چند مرحله تأخیر سرانجام تمریناتی که در چند نوبت بدون هماهنگی فدراسیون و با دعوت سرمربی تیم ملی در یکی از سالن‌های کرج برگزار شده بود، این بار به صورت رسمی و در خانه تکواندو آغاز می‌شود.

مهلا مؤمن زاده و غزل سلطانی در وزن اول المپیکی (۴۹- کیلوگرم) و ناهید کیانی و یلدا ولی نژاد در وزن دوم المپیکی (۵۷- کیلوگرم) نیز در گروه زنان به اردوی تیم ملی دعوت شده‌اند.

بر اساس تصمیم فدراسیون تکواندو قرار است قبل از حضور در اردو از ملی پوشان تست PCR گرفته شده و در صورت نبود مشکل، اردو آغاز می‌شود.

تگ ها


تکواندو تیم ملی تکواندو کسب سهمیه المپیک