تکواندو گرندپری- ژاپن؛ عاشورزاده حذف شد

روز دوم از دومین دوره رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۹ با کسب چهار پیروزی و یک شکست برای نمایندگان کشورمان آغاز شد....

روز دوم از دومین دوره رقابتهای گرندپری در سال ۲۰۱۹ با کسب چهار پیروزی و یک شکست برای نمایندگان کشورمان آغاز شد.

به گزارش مدال، ادامه این مسابقات که با حضور ۲۵۶ تکواندوکار از ۴۸ کشور به میزبانی ژاپن در سالن «ماکوهاری» شهر چیبا جریان دارد، امروز شنبه ۲۳ شهریورماه در بخش مردان مبارزات  ۵۸- و ۸۰+ کیلوگرم برگزار می شود که چهار نماینده از کشورمان به دیدار رقبای خود رفته اند.

در وزن ۵۸- کیلوگرم فرزان عاشورزاده در اولین دیدار نخست ۱۲ بر ۹ برابر «آدرین ویسنته» از اسپانیا باخت و از دور مسابقات کنار رفت. در همین وزن آرمین هادی‌پور کار خود را با برتری ۱۹ بر ۷ برابر «لئون گلاسنویک» از کرواسی آغاز کرد و در ادامه باید به مصاف «دنیز داگدلن» از ترکیه می رفت که این مبارز بر روی شیابچانگ حاضر نشد تا هادی پور راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

در وزن ۸۰+ کیلوگرم نیز سجاد مردانی در اولین دیدار  رافائیل آیوکائف از روسیه را ۹ بر ۷ از پیش رو برداشت. وی در مبارزه دوم به مصاف «استفن لامبدین» از آمریکا خواهد رفت. سعید رجبی دیگر نماینده کشورمان در این وزن در اولین دیدار  ۲۳ بر ۲۰ «کارلوس سانسورس» از مکزیک را از پیش رو برداشت و در ادامه به مصاف «کیو دون این» از کره جنوبی خواهد رفت.

سعید رجبی در وزن ۸۰+ کیلوگرم در مبارزه دوم خود برابر «کیو دون این» از کره جنوبی باخت و از دور مسابقات حذف شد. رجبی تا پایان راند دوم ۵ بر صفر از رقیب خود پیش بود، اما حریف کره ای در راند سوم موفق شد مبارزه را به سود خود تغییر داده و در نهایت ۸ بر ۵ پبروز از میدان خارج شود. این دومین شکست رجبی  برابر «دون ان» بعد از رقابتهای قهرمانی آسیا  می باشد. 

روز گذشته نیز تیم کشورمان دو نماینده داشت که سروش احمدی ازدور مسابقات کنار رفت و میرهاشم حسینی نیز موفق به کسب مدال طلا شد. 

این مسابقات تا فردا یکشنبه ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

قهرمانی حسینی در تکواندو گرندپری ژاپن

 

تگ ها


فرزان عاشورزاده تکواندو تکواندو گرند پری ژاپن تکواندو