تکیه زنیت بر صدر با ستاره های ایرانی و کروات+ عکس

تیم فوتبال زنیت روسیه در دومین هفته از رقابت های لیگ برتر فوتبال این کشور موفق به کسب پیروزی ۲ بر صفر در زمینی شد که سردار آزمون آشنایی کاملی به آن دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، زنیت در هفته اول مسابقات در شرایطی موفق به کسب برتری ۲ بر صفر مقابل روتور شد که زیوبا و سپاستین دیروسی زننده گل های تیم شدند و سردار آزمون آقای گل فصل گذشته مسابقات در گلزنی ناکام بود ولی او در دقیقه ۲۳ دیدار برابر تیم سابق خود یعنی روستوف در استادیوم روستوف آرنا موفق به ثبت اولین گل فصل خود شد.


مهاجم ترکمن تیم ملی ایران پیش از این در سه بازی در گلزنی ناکام بود و با یک پنالتی که البته توسط دروازه بان دفع شد ولی سردار در ریباند بار دیگر توپ را در اختیار گرفت و با یک بغل پا آن را وارد دروازه کرد، به ناکامی خود پایان داد.


نکته جالب اینکه سردار ستاره ایرانی تیم زنیت در حالی پنالتی زن اول این تیم است که بازیکنان بزرگی نظیر مالکوم در این تیم حضور دارند.

سردار در کنار ستاره های بزرگ فوتبال دنیا نظیر مالکوم پنالتی زن تیم اول کشور روسیه است.


آبی پوشان زنیتی بازی دوم خود در مسابقات را البته با ۱۱ بازیکن خود به انتها نرساندند و مدافع این  یاروسلاو راکیتسکی در دقیقه ۷۸ از زمین مسابقه اخراج شد ولی ۱۰ دقیقه بعد دیان لاورن بازیکن سابق لیورپول که به تازگی به زنیت پیوسته و گران قیمت ترین بازیکن تیم است، موفق شد گل دوم را ثبت کند و یک پیروزی خارج از خانه را برای تیمش تضمین کند.

لاورن که از سال ۲۰۱۴ در لیورپول بازی می کند و طی ۱۳۱ بازی پنج گل برای تیم قرمز بندر آنفیلد ثبت کرده بود، خیلی زود و در دومین بازی موفق به ثبت اولین گل خود برای تیم جدیدش زنیت شد.

بیشتر بخوانید:

گل اول زنیت به روستوف توسط سردار آزمون

گل سه امتیازی سردار آزمون برای زنیت در هفته اول

 

 

تگ ها


زنیت سنت پترزبورگ سردار آزمون فوتبال