تیام: روزهای خوبی در استقلال داشتم

مامه تیام، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: من هواداران استقلال را دوست دارم. درست است که حضورم در استقلال کوتاه بود، اما روز‌های خوبی را در این تیم سپری کردم....

مامه تیام، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: من هواداران استقلال را دوست دارم. درست است که حضورم در استقلال کوتاه بود، اما روز‌های خوبی را در این تیم سپری کردم.

به گزارش مدال، یکی از بازیکنان خارجی و موفقی که به فوتبال ایران آمد، مامه تیام بود. مهاجم سنگالی که نیم فصل در استقلال بازی کرد و توانست درخشش قابل توجهی داشته باشد. او به دنبال عملکرد خوبش در استقلال با پیشنهاد تیم‌های اماراتی مواجه شد و خیلی زود آبی‌پوشان را ترک کرد تا مدیران وقت استقلال با انتقاد‌های زیادی از سوی هواداران تیم‌های‌شان روبرو شوند.
با گذشت یک سال و نیم از جدایی تیام، هنوز هم در مورد این بازیکن بحث می‌شود. تیام، درباره وضعیت خودش در تیم کاظم پاشای ترکیه اظهار داشت: تمرینات‌مان را به طور منظم انجام می‌دهیم و امیدوارم فصل خوبی را در لیگ ترکیه پشت سر بگذارم.
وی در مورد اینکه بحث‌هایی درباره بازگشت او به استقلال مطرح شد، تصریح کرد: من با باشگاه عجمان امارات قرارداد داشتم و تیم ترکیه‌ای مذاکراتی با باشگاه اماراتی انجام داد و در نهایت تصمیم گرفتم به این تیم بروم.
مهاجم سابق استقلال خاطرنشان کرد: من هواداران استقلال را دوست دارم و رابطه عمیقی بین ما برقرار است. درست است که حضورم در استقلال کوتاه بود، اما روز‌های خوبی را در این تیم سپری کردم.

بیشتر بخوانید:

آخرین تکاپوی استقلال در نقل و انتقالات؛ احتمال بازگشت منتظری