تیام و جباروف استقلال را سر کار گذاشتند/مظلومی: نباید راحت امتیاز از دست بدهیم

سرمربی پیشین استقلال میگوید بازیکنانی مثل تیام و جباروف استقلال را سر کار گذاشتهاند و بهتر است این باشگاه سراغ بازیکنان دیگری برود ......

سرمربی پیشین استقلال می‌گوید بازیکنانی مثل تیام و جباروف استقلال را سر کار گذاشته‌اند و بهتر است این باشگاه سراغ بازیکنان دیگری برود.

به گزارش سایت مدال، پرویز مظلومی در خصوص شروع لیگ هجدهم گفت: اکثر بازی ها را تماشا کردم. متأسفانه همانند سالهای گذشته کیفیت بازی ها پایین بود. آن هم به دلیل جا نیفتادن تیم ها، دیر شروع کردن تمریناتشان و مشکلات نقل و انتقالات که همیشه در فوتبال ما وجود دارد.

وی افزود: این اتفاقات فقط در فوتبال ایران رخ می دهد و شما هرگز در اروپا شاهد چنین شرایطی نخواهید بود زیرا آنها به سادگی از ابتدای فصل امتیازات را از دست نمی دهند زیرا می دانند در انتهای فصل یک امتیاز می تواند نقش تعیین کننده ای در قهرمانی داشته باشد.

سرمربی پیشین استقلال در خصوص عملکرد آبی پوشان در هفته اول و برابر پیکان تهران گفت: استقلال تغییرات زیادی داشته و باید منتظر بمانیم تا تیم به شرایط ایده آل برسد. بیشتر بازیکنان استقلال جوان و کم تجربه بودند و آنها در سالهای آتی حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.

وی با انتقاد از مسئولان باشگاه استقلال تصریح کرد: متأسفانه باشگاه زمان زیادی را به خاطر حضور جباروف و تیام از دست داد و به نوعی این دو بازیکن باشگاه بزرگ استقلال را سر کار گذاشتند. شاید اگر مسئولان زودتر به فکر جذب بازیکن می بودند این اتفاقات برای استقلال رخ نمی داد.

مظلومی در ادامه خاطرنشان کرد: دیگر باید این دو بازیکن را فراموش کنیم و به فکر جذب بازیکن خوب خارجی و یا داخلی باشیم. اگر چه بازیکنان داخلی با تیم های مختلف قرارداد بسته اند اما هنوز هستند بازیکنانی که می توانند به استقلال آمده و در موفقیت این تیم سهیم شوند.

سرمربی پیشین استقلال اظهار داشت: برابر پیکان به تساوی دست پیدا کردیم و این برای ما خطرناک است. نباید به راحتی امتیازات را از دست بدهیم زیرا در پایان فصل دچار مشکل خواهیم شد.

وی در خصوص انتخاب امیرحسین فتحی سرپرست جدید باشگاه استقلال گفت: او را سالهاست می شناسم. از جنس فوتبال است و در فدراسیون و باشگاه استقلال کار کرده و از فوتبال دور نبوده است. اما باید بپذیریم به تازگی به استقلال آمده، باید به او کمک کنیم. البته باید از مدیریت قبل هم تشکر کرد. افتخاری زحمات زیادی برای استقلال کشید و توانست بخش بزرگی از بدهی های باشگاه را پرداخت کند.

مظلومی تأکید کرد: نباید از ابتدای حضور فتحی برای او جو سازی کنیم و به او فشار بیاوریم. باید به او زمان داد تا بتواند با آرامش کارش را در استقلال انجام دهد. مطمئن باشید او چون کاربلد است می تواند استقلال را به شرایط ایده آل برساند.

سرمربی پیشین استقلال در خصوص عملکرد پرسپولیس در هفته اول گفت: پرسپولیس هم همانند دیگر تیم ها شرایط خوبی نداشت اگر چه به پیروزی رسید ولی هنوز به هماهنگی لازم دست پیدا نکرده است و مطمئنا این تیم هم برای هماهنگ شدن و با قدرت بازی کردن مقابل حریفان نیاز به زمان دارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم هواداران استقلال شرایط این روزهای تیم خودشان را درک کنند. استقلال روزهای سختی را سپری می کند و تنها حمایت هواداران می تواند امید را به مدیریت، کادر فنی و بازیکنان انتقال دهد تا آنها با دلگرمی راه سختی را که در پیش دارند با موفقیت به پایان برسانند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال