تیاگو: از خودم راضی نیستم اما به انتقادات اعتنا نمی‌کنم

تیاگو آلکانتارا، ستاره اسپانیایی لیورپول، می گوید که خودش هم از فرم و آمادگی‌اش راضی نیست، اما قصد دارد تا همچنان به انتقاداتی که از او در لیورپول می شود، اعتنایی نکند....

به گزارش "ورزش سه"، تیاگو آلکانتارا می گوید وقتی که از بایرن مونیخ به لیورپول پیوست، خودش هم انتظار بیشتری از از خودش داشت. با افزایش انتقادات و پرسش هایی که در رابطه با ارزش او در نمایش جمعی و کار تیمی لیورپول مطرح شده است، او تایید کرده که از فرم و آمادگی خود راضی نیست.

تیاگو در تابستان سال ۲۰۲۰ و پس از کسب سه‌گانه به همراه بایرن مونیخ به جمع شاگردان کلوپ اضافه شد. اما مصدومیت های عجیب و غریب، مشکلات ناشی از کرونا و ناکامی ها و دردسرهایی که تیم لیورپول در این فصل با آن رو به رو شده است دست به دست هم دادند تا تلاش های این ستاره ۲۹ ساله برای درخشیدن در ترکیب قرمزها را بی اثر کنند.

تیاگو گفت: "من حتی یک کلمه از حرف هایی که مردم راجع به من می زنند را نمی خوانم. می دانم که در رابطه با عملکردم انتقاداتی از من می شود اما من هم از عملکرد خودم از زمانی که به لیورپول آمده ام راضی نبوده ام.

یک باشگاه جدید، موقعیتی جدید و ناآشنا، من مصدومیتی شدید داشتم، پس هماهنگ شدن با ریتم تیم سخت بود، اما این بهانه نیست."

در پیروزی ۲-۰ برابر لایپزیش در چمپیونزلیگ که قرمزها را به مرحله یک چهارم نهایی رساند، به نظر می رسید که تیاگو با بازی کنار فابینیو راحت تر شده است.

تیاگو در باره فابینیو افزود: "او بازیکن فوق العاده ای است. او اعتماد به نفس فوق العاده ای به ما می دهد و بازی کردن کنار او عالی است. بازی کردن کنار او کمی من را آزادتر کرد. من می توانم به جلو حرکت کنم و به همین دلیل می توانم اعتماد به نفس بیشتری داشته باشم و نزدیک تر به مهاجم ها بازی کنم.

من از اینکه کمی جلوتر بازی کنم لذت می برم چرا که در این صورت همیشه نزدیک به دروازه هستی و می توانی شانس هایی ایجاد کنی و گل بزنی. این پست خوبی است."

تگ ها


لیورپول