تیاگو ۱۰۰درصد به لیورپول منتقل می‌شود

ستاره سابق لیورپول می‌گوید انتقال تیاگو آلاکانتارا از بایرن مونیخ به این تیم قطعی شده و تیاگو با قراردادی ۲۰ میلیون پوندی راهی آنفیلد می‌شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جیمی کاراگر ستاره سابق لیورپول می‌گوید انتقال تیاگو آلاکانتارا از بایرن مونیخ به لیورپول قطعی شده و تیاگو به زودی با قراردادی به ارزش ۲۰ میلیون پوند راهی آنفیلد می‌شود.

چندین هفته است که شایعات زیادی درباره انتقال این ملی پوش اسپانیایی از بایرن مونیخ به لیورپول مطرح بوده. گفته می‌شود یورگن کلوپ تیاگو را یکی از اولویتهای امسال تابستان خود می‌داند.

کاراگر در گفتگویی با نشریه انگلیسی میرر گفت: " تنها عاملی که شاید باعث شک و تردید لیورپول باشد سن تیاگو است ولی به نظر من این انتقال صد در صد انجام خواهد شد. لیورپول چند بازیکن بیست و هشت تا بیست و نه ساله دیگر هم دارد و به همین خاطر سعی می‌کند این قرارداد را با رقم مد نظر خود تمام کند که ۲۰ میلیون پوند است".

ستاره سابق لیورپول در ادامه گفت: " حضور تیاگو به خط میانی لیورپول کیفیت بالاتری می‌دهد. هافبک‌های لیورپول همه عالی هستند ولی سک بازی شان شبیه است و تیاگو می‌تواند با تفاوت در سبک بازی اش کمک عالی ای به تیم کلوپ باشد".

بیشتر بخوانید:

لیورپول قیمت ستاره مدنظر بارسا را اعلام کرد

انتقال هافبک لیورپول به بارسلونا قطعی شد؟

 

 

تگ ها


بایرن مونیخ تیاگو آلکانتارا فوتبال جهان لیورپول فوتبال