تیاگو سیلوا و رویای بازنشستگی کنار مسی

تیاگو سیلوا دوست دارد در بارسا و پس از تجربه بازی کنار مسی از فوتبال خداحافظی کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیاگو سیلوا مدافع برزیلی پی اس جی در پایان فصل قراردادش به اتمام می رسد. از سوی باشگاه پاریسی پیشنهاد تمدیدی به او ارائه نشده و این به معنای پایان دوران حضور تیاگو در پی اس جی خواهد بود.

شایعات زیادی در مورد مقصد بعدی تیاگو به گوش می رسد اما "پل تونیه تو"، ایجنت او در مصاحبه اخیر خود تاکید کرد که با باشگاهی وارد مذاکره نشده است:« تمایل تیاگو ماندن در پاریس است ولی این به او بستگی ندارد. اگر پیشنهاد تمدید نرسد، قطعا باید به فکر یک تیم دیگر باشیم. او نسبت به میلان علاقه قلبی دارد ولی تماسی با این باشگاه برقرار نشده است. باشگاه های دیگری نیز به تیاگو علاقه مندند ولی هیچ مذاکره ای تا به امروز صورت نگرفته است.»

موندودپورتیوو نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا اما ادعا کرد که سران این باشگاه نیم نگاهی به تیاگو دارند. بارسا که برای فصل بعد به یک مدافع میانی جدید نیاز دارد، با جذب تیاگو به مدافعی باتجربه و تضمینی دست پیدا خواهد کرد اما مشکل، سن بالای تیاگو است. او با ۳۵ سال سن در کنار پیکه ۳۳ ساله، خط دفاعی بارسا را مسن تر از همیشه خواهند کرد.

تیاگو همواره از لیونل مسی تحسین کرده و نزدیکان او می گویند که دوست دارد پیش از بازنشستگی بازی کنار مسی را تجربه کند و با توجه به اینکه مسی از بارسا جدا نخواهد شد این آرزوی تیاگو تنها در بارسلونا محقق می شود.

باید دید در ماه های باقیمانده تا انتقالات تابستانی تصمیم نهایی تیاگو چه خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

روزهای دشوار مسی در غیاب سوارز

اوج‌گیری انتقادات از مسی؛ او مثل بازنشسته‌ها بازی می‌کند

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی تیاگو سیلوا فوتبال جهان بارسلونا فوتبال