تیاگو: لیورپول به یک معجزه کوچک نیاز دارد

تیاگو آلکانتارا، هافبک اسپانیایی لیورپول، در پیروزی برابر سمپدوریا یکی از دو گل تیمش را به ثمر رساند تا امید قرمزها برای حضور در چمپیونزلیگ در فصل بعد، زنده بماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیاگو آلکانتارا احساس می کند که لیورپول نیاز به یک معجزه کوچک دارد تا بتواند شرایط حضور در فصل بعد از چمپیونزلیگ را به دست بیاورد.

پس از تساوی برابر لیدز و نیوکاسل، لیورپول با پیروزی ۲-۰ برابر ساوتهمپتون در شب گذشته موفق شد تا امیدهای خود برای حضور در چمپیونزلیگ را بار دیگر زنده کند.

قرمزها برای به دست آوردن رده ای در تاپ فور نه تنها باید در هر چهار بازی باقی مانده خود پیروز شوند، بلکه باید امیدوار به لغزش لستر و وستهام نیز باشند.

یورگن کلوپ پس از پیروزی برابر ساوتهمپتون گفت که به نظرش کسب چهار پیروزی از چهار مسابقه باقی مانده برای حضور قرمزها در چمپیونزلیگ کافی باشد، اما تیاگو که اولین گل خود برای لیورپول را شب گذشته به ثمر رسانده، چندان از این مسئله مطمئن نیست.

تیاگو گفت: "با این شانس اندکی که داریم باید تا آخرین لحظه بجنگیم. گل زدن برای لیورپول  احساس فوق العاده ای است اما مهمترین چیز کسب سه امتیاز بازی است. ما همچنان به جنگیدن برای یک معجزه کوچک ادامه خواهیم داد.

فکر می کنم در گذشته شانس هایی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم اما این دریچه همچنان به روی ما باز است بنابراین سعی می کنیم که از آن عبور کنیم."

قرمزها از ۳۴ بازی خود ۵۷ امتیاز کسب کرده اند و با یک بازی کمتر ۶ امتیاز از لسترسیتی در رده چهام عقب هستند.

وستهام با ۵۸ امتیاز از ۳۴ بازی بین لستر و لیورپول قرار دارد و چلسی نیز با ۶۴ امتیاز از ۳۵ بازی، پس از پیروزی برابر منچسترسیتی، جایش در رده سوم جدول امن است. البته آبی ها فینال FA Cup و فینال چمپیونزلیگ را پیش رو دارند که می تواند حواس‌شان را از بازی های باقی مانده در لیگ پرت کند.

لیورپول در سه بازی از بازی های باقی مانده خود باید در خارج از خانه بازی کند اما در آخرین مسابقه فصل خود، با حضور تماشاگران، در آنفیلد میزبان کریستال پالاس خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

واکنش سولسشر به لغو بازی منچستریونایتد - لیورپول

عقب‌نشینی بارسا؛ ستاره لیورپول به بایرن می‌رود؟

 

 

تگ ها


تیاگو آلکانتارا فوتبال جهان لیورپول لیگ برتر فوتبال