تیتر : اعلام پنالتی مشکوک به ضرر استقلال

در ثانیه های پایانی دیدار استقلال و الدحیل یک پنالتی عجیب به سود تیم قطری گرفته شد....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که همگان منتظر شنیده شدن سوت پایان نیمه نخست دیدار استقلال و الدحیل بودند، یک اتفاق عجیب در محوطه جریمه سبب شد تا داور اعلام پنالتی به سود نماینده قطر کند.


در ثانیه های پایانی نیمه اول وریا غفوری در محوطه جریمه وقتی توپ را روی هوا استپ کرد، بازیکن الدحیل برای گرفتن توپ اقدام کرد. غفوری که می خواست توپ را از محوطه جریمه دور کرد، با انجام این کار در هنگام پایش به نوک پای بازیکن حریف خورد. اگرچه این برخورد به حدی نبود که خطایی اعلام شود اما بزرگنمایی بازیکن الدحیل هم مزید بر علت شد تا داور اعلام پنالتی به ضرر استقلال کند.


بعد از اعلام پنالتی استقلالی ها شوکه از تصمیم حسام المطاعی داور بحرینی مسابقه به تصمیم او اعتراض کردند اما فایده ای نداشت و این داور تصمیمش را عملی کرد تا اولونگا از روی نقطه پنالتی دروازه استقلال را بگشاید.


گرفته شدن این پنالتی به سود الدحیل در صفحات مجازی نیز واکنش های زیادی به همراه داشته است. تصمیم بحث برانگیز داور بحرینی سبب ناراحتی استقلالی ها شده و خیلی ها به المطاعی اعتراض کرده اند. هرچند که فایده ای ندارد و استقلال در آن صحنه گل تساوی را دریافت کرده است.

تگ ها


وریا غفوری استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا