تیتر یک اکیپ پس از حذف فرانسه؛ محو شده ها!

نشریه معتبر فرانسوی با یک تیتر جالب به استقبال حذف تیم ملی کشورش از یورو ۲۰۲۰ رفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی فرانسه صعود قابل قبولی از گروه مرگ یورو ۲۰۲۰ داشت. این تیم بدون شکست و با ۵ امتیاز به عنوان تیم اول در حضور آلمان و پرتغال مدعی و مجارستان سخت کوش راهی مرحله یک هشتم نهایی شد.

دیدیه دشان برای تکرار موفقیت سال ۲۰۰۰ که دو سال پس از فتح جام جهانی ۱۹۹۸ به همراه فرانسه فاتح جام ملت های اروپا شده بود امید زیادی به درخشش ستاره هایش در مرحله حذفی داشت؛ او می خواست چنین موفقیتی را این بار به عنوان سرمربی تکرار کند.

اولین حریف فرانسه در مرحله حذفی اما به آخرین حریف این تیم تبدیل شد! این تیم پس از اینکه طی ۱۲۰ دقیقه رقابت هیجان انگیز و نفس گیر به تساوی ۳-۳ مقابل سوئیس دست یافت، در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۴ مغلوب حریف خود شده و با ناباوری از دور رقابت ها کنار رفت.

نشریه اکیپ از معتبرترین نشریات کشور فرانسه مطابق انتظار، صفحه اول امروز خود را به صورت کامل به حذف آبی ها از یورو ۲۰۲۰ اختصاص داد. این نشریه در کنار تصویر بزرگی از ناراحتی بازیکنان تیم ملی فرانسه پس از شکست مقابل سوئیس با تیتری یک کلمه ای به حذف زودهنگام و غیر قابل باور شاگردان دشان واکنش نشان داد: "محو شده‌ها!"

بیشتر بخوانید:

طلسم نحس مورتا به جان امباپه افتاد (عکس)

دشان دروغ می‌گوید؛ حتما شماره‌اش عوض شده

 

 

تگ ها


تیم ملی فرانسه یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان فوتبال