تیته به دنبال احیای ستاره برزیلی بارسلونا

تیته، سرمربی تیم ملی برزیل قصد دارد زمینه بازگشت فیلیپه کوتینیو به روزهای اوج را فراهم کند....

به گزارش "ورزش سه"، انتقال به بارسلونا و مصدومیت های پیاپی باعث شد کسری از درخشش فیلیپه کوتینیو در لیورپول را در سال های اخیر شاهد نباشیم و این هافبک خلاق و برزیلی در این مدت دچار افت محسوسی شده است. به نظر می رسد بارسلونا نیز دیگر علاقه ای به حفظ فیلیپه کوتینیو ندارد و گران قیمت ترین خرید تاریخ این باشگاه در پایان فصل لالیگا را ترک خواهد کرد. اما تیته، سرمربی تیم ملی برزیل هنوز به فیلیپه کوتینیو اعتقاد داشته و او را به اردوی اخیر سلسائو دعوت کرده است. تیته امروز در مصاحبه ای مدعی شد تلاش او تبدیل کردن کوتینیو به ستاره درخشان سال های گذشته است.

تیته گفت: "این بهترین فیلیپ کوتینیوی ممکن نیست و این بازیکن پتانسیل بالایی دارد. اما ما به کوتینیو کمک خواهم کرد که به همان بازیکن دوران لیورپول تبدیل شود. در مورد استعداد و توانایی های این بازیکن تردیدی وجود ندارد و هیچکس نمی تواند ادعا کند او دیگر قدرت سابق خود را ندارد.

ما باید پروسه بازگرداندن فیلیپه کوتینیو به دوران اوج را آغاز کنیم. از نظر من او بازیکی است که توانایی بازی هم در سمت چپ و هم در جناح راست را دارد و در ترکیب باید در نهایت توپ آخر به فیلیپه کوتینیو ختم شود."

تگ ها


تیم ملی برزیل تیته فیلیپ کوتینیو برزیل بارسلونا