تیته: نیمار دلیل بازی ندادن به وینیسیوس بود!

وینیسیوس جونیور جوان برزیلی و آینده‌دار رئال مادرید، هنوز برای تیم ملی برزیل به میدان نرفته است...

وینیسیوس جونیور جوان برزیلی و آینده‌دار رئال مادرید، هنوز برای تیم ملی برزیل به میدان نرفته است

به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی برزیل دیشب در دیداری دوستانه مقابل کلمبیای کارلوس کی‌روش به تساوی ۲-۲ دست یافت و در حالی که همه‌چیز آماده بود تا وینیسیوس جونیور اولین بازی ملی خود را تجربه کند، این اتفاق در نهایت رخ نداد. وینیسیوس که در ماه مارچ نیز به دلیل مصدومیت بازی‌های ملی مقابل پاناما و چک را از دست داده بود فصل گذشته نمایش‌های فوق‌العاده‌ای در لالیگا ارائه کرد و همین موضوع عدم بازی کردن او در ترکیب سلسائو را سوال‌ برانگیزتر می‌کند.

تیته، سرمربی برزیل در این مورد به خبرنگاران گفت:

"وینیسیوس آماده بود تا به زمین برود اما شرایط تغییر کرد. مطمئناً در آینده به او بازی خواهد رسید و من دوست دارم او را در پست وینگر چپ استفاده کنم. بازی در تیم ملی مسئولیتی سنگین است و پوشیدن لباس زرد برزیل برای بازیکنان جوان فشار زیادی به همراه دارد. برای همین او را در پستی که راحت است، به بازی خواهم گرفت.

ما برنامه نداشتیم که نیمار ۹۰ دقیقه بازی کند، زیرا او بعد از ۳ ماه به میادین بازگشته بود. من سه بار در نیمه دوم قصد تعویض کردن او را داشتم اما شرایط او به لحاظ تکنیکی و جسمانی در حال بهبود بود و در نهایت بعد از مشورت با پزشک تیم، تصمیم گرفتیم که او در زمین بماند."

نیمار که عامل نیامدن وینیسیوس به زمین بود، دیشب موفق شد گل دوم برزیل را به ثمر برساند و باید دید در دیدار چهارشنبه برزیل مقابل پرو آیا سرانجام وینیسیوس می‌تواند اولین بازی خود را برای سلسائو انجام دهد یا خیر.

اخبار مرتبط:

کی‌روش:با بهترین برزیل 15 سال گذشته بازی کردیم

 

تیته: نیمار دلیل بازی ندادن به وینیسیوس بود!

تگ ها


تیم ملی برزیل تیته سلسائو برزیل کلمبیا کارلوس کیروش فوتبال جهان تیم ملی کلمبیا دیدار دوستانه بازگشت نیمار وینیسیوس جونیور