تیراندازان ایرانی دیروز در ریو تمرین کردند

پنج تیرانداز اعزامی ایران به سی و یکمین دوره بازی های المپیک 2016 ریو از صبح دیروز به وقت ریو تمرینات خود را برای آماده سازی و حضور قدرتمند در این بازی ها آغاز کردند ......

پنج تیرانداز اعزامی ایران به سی و یکمین دوره بازی های المپیک 2016 ریو از صبح دیروز به وقت ریو تمرینات خود را برای آماده سازی و حضور قدرتمند در این بازی ها آغاز کردند.

نجمه خدمتی ، مه لقا جام بزرگ ، الهه احمدی و پوریا نوروزیان تیراندازان رشته تفنگ و گلنوش سبقت الهی در رشته تپانچه تمرینات خود را در دهکده بازی های المپیک شروع کردند.

هدایت تیم تفنگ ایران به عهده «لازلو سوچک» سرمربی مجارستانی است و تنها تپانچه زن ایران را سکینه خدابنده لو به عنوان سرمربی همراهی می کند.


نجمه خدمتی و پوریا نوروزیان دو تیرانداز رشته تفنگ در دو ماده 10 متر بادی و سه وضعیت به مصاف حریفان می روند و مه لقا جام بزرگ در رشته تفنگ سه وضعیت و الهه احمدی نیز در رشته تفنگ 10 متر مسابقه خواهد داد.


گلنوش سبقت الهی دارنده اولین سهمیه تیراندازی ایران در رشته تپانچه نیز در دو ماده 10 متر بادی و 20 متر هدف گیری خواهد کرد.
مسابقات تیراندازی المپیک در سه رشته تفنگ ، تپانچه و اهداف پروازی در ریو برگزار می شود. مسابقات مواد تفنگ و تپانچه در روزهای 16 تا 24 مرداد ماه انجام خواهد شد.


سی و یکمین دوره بازی المپیک 2016 با حضور بیش از 10 هزار و 500 ورزشکار از 206 کشور جهان از 15 تا 31 مرداد ماه در شهر بندری ریودوژانیرو برگزار می شود.

تگ ها


المپیک