تیر آخر النصر به پرسپولیس در دادگاه CAS(عکس)

باشگاه النصر عربستان اعلام کرد که پرونده شکایت از پرسپولیس را به دادگاه عالی ورزش می‌برد....

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله یک روز تا آغاز لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق و همچنین حدود یک ماه تا فینال آسیا، باشگاه پرسپولیس از رد درخواست النصر برای تغییر نتیجه بازی پرسپولیس با این تیم عربستانی خبر داده است؛ موضوعی که حضور سرخ ها در فینال را از نظر ای اف سی قطعی می‌کند.

شکایت النصر ساعتی پس از شکست این تیم در مقابل سرخپوشان ایرانی و با اتهام غیرقانونی بودن خریدهای پرسپولیس به دست ای اف سی رسید و مدت های فضای فوتبال ایران را درگیر خود کرد اما سرانجام کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا، باشگاه ایرانی را در این ماجرا تبرئه کرد. انتشار گراندز حکم ای اف سی نیز نشان می‌داد که پرسپولیس در این پرونده تخلفی را انجام نداده است.

با این حال النصر پرونده را به کمیته استیناف برد تا شانس خود را در دادگاه تجدیدنظر امتحان کند اما امروز مشخص شد که این درخواست نیز بی نتیجه بوده است. حالا احتمالا طبق گفته مدیران باشگاه النصر، آن ها راهی دادگاه عالی ورزش خواهند شد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز به طور رسمی اعلام کرد که بر اساس ماده ۵۹، شکایت باشگاه النصر به خاطر غیرقانونی بودن بازیکنان پرسپولیس، رد شده است.

ساعتی پس از این که استیناف خواهی باشگاه النصر از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا رد شد، این باشگاه اعلام کرد که شکایت خود را به دادگاه عالی ورزش ارجاع می‌دهد.

النصر در پیام رسمی خود نوشته که اطلاعات موثقی از تخلف باشگاه پرسپولیس دارد و از این رو می‌خواهد که به دادگاه CAS نیز شکایت کند.

کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز دقایقی قبل به طور رسمی اعلام کرد که بر اساس ماده ۵۹، شکایت باشگاه النصر به خاطر غیرقانونی بودن بازیکنان پرسپولیس، رد شده است.

تگ ها


النصر عربستان پرسپولیس تهران عربستان سعودی