تیر آخر فدراسیون قایقرانی برای افزایش سهمیه

علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی، برای افزایش تعداد سهمیه های المپیک روئینگ با رئیس فدراسیون جهانی مکاتبه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، نازنین ملایی و بهمن نصیری دو ملی پوش روئینگ در رقابت های انتخابی المپیک به مدال نقره رسیدند، اما براساس قوانین جدید فدراسیون جهانی در توزیع سهمیه های المپیک یک نفر از آنها می تواند در توکیو به آب بزند و برهمین اساس فدراسیون ایران باید از میان این دو ورزشکار یک نفر را انتخاب کند.


با توجه به دشواری این شرایط علیرضا سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی برای تغییر در شرایط توزیع سهمیه ها طی نامه ای به خوان کریستف رولاند رئیس فدراسیون جهانی روئینگ خواستار افزایش سهمیه ایران در المپیک توکیو با توجه به نتایج ملی پوشان ایران شد.


در این نامه از فدراسیون جهانی روئینگ خواسته شده با توجه به اینکه ایران بعد از ژاپن بهترین نتیجه را در مسابقات انتخابی داشته و ژاپن هم تنها می تواند دو قایق برای المپیک انتخاب کند، این شانس برای ایران ایجاد شود تا هر دو ورزشکار روئینگ در المپیک حضور داشته باشند.


همچنین وحید مرادی نائب رئیس ایرانی کنفدراسیون روئینگ آسیا نیز در حال رایزنی با مسئولان فدراسیون جهانی روئینگ است تا بتواند تعداد ورزشکاران ایرانی در المپیک توکیو را افزایش دهد.


با این حال کمتر از یک هفته فرصت است تا ایران نماینده خود در المپیک توکیو را معرفی کند اما پیش از آن فدراسیون در تلاش است تا با جلب رضایت فدراسیون جهانی هر دو قهرمان خود را راهی این بازی ها کند.

تگ ها


قایقرانی قایقرانی