تیر پرسپولیسی‌ها به هدف خورد؛ تمایل ۲ بازیکن برای پیوستن به سرخپوشان

پس از تمایل باشگاه پرسپولیس و گابریل کالدرون برای جذب سه بازیکن لیگ برتری، به نظر می‌رسد دانیال اسماعیلی‌فر از ذوب‌آهن و عیسی آل‌کثیر از نفت آبادان تصمیم خود را برای پیوستن به جمع سرخپوشان گرفته‌اند...

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، باشگاه پرسپولیس با وجود کار سختی که برای جلب رضایت سه باشگاه شهریار مغانلو، دانیال اسماعیلی‌فر و عیسی آل‌کثیر دارد اقدامات لازم را انجام داده است.
هر سه بازیکن در شرایطی مورد توجه کالدرون هستند که باشگاه‌های آن‌ها تاکنون پالس مثبتی به پرسپولیس نشان نداده‌اند و حتی در قبال این خواسته از این باشگاه ناراحت هم شده‌اند. در این میان شهریار مغانلو همه‌چیز را به باشگاه پیکان واگذار کرد. این مهاجم بلندبالا و سرزن تا پایان لیگ بیستم با تیم پیکان قرارداد دارد، اما یکی از دوستان نزدیک مغانلو به ما گفت: «شهریار نمی‌خواست به پرسپولیس برود و به نیمکت دوخته شود. او می‌داند بازی کردن در پرسپولیس آسان نیست و به همین خاطر قصد دارد در پیکان بماند و به موفقیت تیمش کمک کند.»
اما شنیدیم حکایت عیسی آل‌کثیر و دانیال اسماعیلی‌فر کمی متفاوت است. اسماعیلی‌فر که سپاهان اصفهان و تراکتور را هم خواهان خود می‌بیند دوست دارد پرسپولیسی شود. شنیدیم او از کودکی به تیم پرسپولیس و رنگ قرمز علاقه داشته و الان هم پای خود را در یک کفش کرده است که به این تیم برود. قرارداد دانیال اسماعیلی‌فر با باشگاه ذوب‌آهن در پایان لیگ نوزدهم به اتمام می‌رسد و اگر تیم اصفهانی الان او را نفروشد بعد از پایان فصل جاری دیگر یک ریال هم نمی‌تواند از بابت این بازیکن درآمدزایی کند. با این وجود ذوبی‌ها اعلام کرده‌اند رضایتنامه‌اش را نمی‌دهند. دانیال اسماعیلی‌فر که خوب می‌داند در صورت پیوستن به پرسپولیس می‌تواند همچون رامین رضاییان بدرخشد اصرار به جدایی دارد. گزینه دیگر پرسپولیس عیسی آل‌کثیر است که به‌رغم اعلام نیاز دراگان اسکوچیچ پای خود را در یک کفش کرده که از صنعت نفت آبادان جدا شود. آل‌کثیر در تمرینات تیمش هم شرکت نکرده و به مدیران باشگاه آبادانی گفته است که در ۳۰ سالگی این آخرین فرصت او برای بازی در یک تیم بزرگ است اما... باشگاه صنعت نفت آبادان رضایتنامه آل‌کثیر را نمی‌دهد مگر آنکه اسکوچیچ رضایت بدهد.
بد نیست اضافه کنیم؛ گابریل کالدرون اسم هیچ گزینه خارجی را به باشگاه نداده و هر بازیکنی هم که باشگاه به او معرفی کرده پاسخی نداده است. با این حال سرمربی آرژانتینی اسم دانیال اسماعیلی‌فر، عیسی آل‌کثیر و شهریار مغانلو را به‌عنوان سه بازیکن مورد نظر ایرانی به مدیران باشگاه پرسپولیس داده است که برای خرید آن‌ها اقدام شود.

بیشتر بخوانید:

مذاکرات جدی پرسپولیسی‌ها با مهاجم اسبق تراکتور

تگ ها


پرسپولیس شهریار مغانلو عیسی آل کثیر دانیال اسماعیلی فر اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران فوتبال