تیز مستند آقای 25/ ویدیو

فیلم آقای 25 به موضوع زندگی مهرداد میناوند ملی‌پوش پیشین فوتبال ایران که سال گذشته در اثر کرونا جان خود را از دست داد می‌پردازد....

فیلم آقای ۲۵ با موضوع زندگی مهرداد میناوند ملی پوش سابق ایران در ۸۰ دقیقه به زندگی پرفراز نشیب این فوتبالیست که سال گذشته بر اثر بیماری کرونا جان خود را از دست داد می‌پردازد.

در این فیلم که تولید آن حدود ۸ ماه به طول انجامیده افراد بسیار زیادی از خانواده و دوستان و هم دوره‌های مهرداد میناوند حضور دارند و زوایای مختلف زندگی این فوتبالیست به تصویر کشیده می‌شود.

از نکات جالب این فیلم می تواند این باشد که با اینکه مهرداد میناوند نماد یک پرسپولیسی دو اتشه است، اما استقلالی‌های زیادی ماند علی فتح‌الله‌زاده، سهراب بختیاری‌زاده، مهدی پاشازاده، علی لطیفی، علی چینی و ... در کنار دیگر پرسپولیسی‌ها مانند یحیی گل‌محمدی، افشین پیروانی، علیرضا امامی‌فر، نیما نکیسا، حسن خان‌محمدی، حسین عبدی و محمد مایلی‌کهن و ... حضور دارند.
 
این فیلم قرار است اواخر سال ۱۴۰۰ به نمایش در آید. ناگفته نماند قرار است یک نسخه مستند از این‌کار نیز در ایام اولین سالگرد مهرداد میناوند از شبکه‌های مجازی پخش شود.

روحت شاد و یادت مانا رفیق

تگ ها


ویدیو ویدئو مهرداد مهرداد میناوند میناوند مدال آقای 25 فوتبال