تیلوا: دست از سر شاراپووا بردارید

قهرمان پیشین تنیس و دارنده ۱۸ قهرمانی گرند اسلم در دفاع از ماریا شاراپووا اعلام کرد تنیسورها باید مساله شاراپووا را رها کنند ......

قهرمان پیشین تنیس و دارنده ۱۸ قهرمانی گرند اسلم در دفاع از ماریا شاراپووا اعلام کرد تنیسورها باید مساله شاراپووا را رها کنند ...

قهرمان پیشین تنیس و دارنده ۱۸ قهرمانی گرند اسلم در دفاع از ماریا شاراپووا اعلام کرد تنیسورها باید مساله شاراپووا را رها کنند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از Inside the games، ماریا شاراپووا که بعد از ۱۵ ماه محرومیت به مسابقات تنیس بازگشته، مورد انتقادهای بسیاری قرار گرفته است.

تنیسورهای مطرح جهان از جمله اندی ماری و اوژنی بوشار، شاراپووا را شایسته گرفتن وایلد کارت برای حضور در مسابقات مهم تنیس نمی دانند. مارتیناناورا تیلووا در اظهاراتی اعلام کرد: فکر می کنم زمان آن رسیده است که تنیسورها مساله شاراپووا را رها کنند. او اشتباه بزرگی مرتکب شد و تاوان آن را داد. حالا باید بگذارید او بازی کند.

شاراپووا بعد از اتمام محرومیتش در مسابقات اشتوتگارت شرکت کرد و در نیمه نهایی حذف شد. او همچنین در مسابقات اوپن مادرید در راند دوم به اوژنی بوشار باخت. هنوز مشخص نیست شاراپووا بتواند وایلد کارت مسابقات اوپن فرانسه را دریافت کند اما اجازه حضور در بازی های ایگونرا نیز کسب کرده است.