تیموریان و ترکیب گسترش فولاد تبریز

تیموریان که پیش بینی می شد این فصل از فوتبال خداحافظی کند در نهایت باز هم راهی تبریز شد تا پیراهن گسترش فولاد را برتن کند و احتمالا آخرین سال فوتبالی اش را پشت سر بگذارد ......

 تیموریان که پیش بینی می شد این فصل از فوتبال خداحافظی کند در نهایت باز هم راهی تبریز شد تا پیراهن گسترش فولاد را برتن کند و احتمالا آخرین سال فوتبالی اش را پشت سر بگذارد.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود، اولین بازی او با پیراهن گسترش فولاد یک بازی جذاب خواهد بود. تقابل با امیرقلعه نویی. رابطه قلعه نویی و تیموریان همیشه رابطه ای پرفراز و نشیب بوده است. از مصاحبه های تند و تیز علیه همدیگر گرفته تا خواندن پیامک تیموریان توسط قلعه نوعی در کنفرانس مطبوعاتی. جدایی تیموریان از قلعه نویی در لیگ چهاردهم به معنی جدایی کامل این بازیکن از استقلال بود. همان زمانی که رفت و سرمربی استقلال در مورد دلیل رفتن او گفت:« آقای تیموریان شما چطور به تیمت پشت کردی و رفتی و یک میلیارد پول گرفتی و همان پول تیم ما را به هم ریخت و قهرمانی را از ما گرفت.»

تیموریان بعد از آن دیگر به استقلال برنگشت و احتمالا دیگر فرصتی هم برای بازگشت نخواهد بود. قلعه نویی هم بعد از آن قهرمانی که از دست رفت هیچ گاه نامش حتی به عنوان آلترناتیو هم مطرح نشد. آن از دست رفتن قهرمانی به منزله پایان دوران قلعه نویی در استقلال بود. اگرچه قلعه نویی و تیموریان در بازی نفت و تراکتورسازی نیم فصل دوم گذشته آشتی کرده بودند اما این به منزله پایان این رابطه پرفراز و نشیب نیست. کوچکترین تلنگری می تواند آتش زیر خاکستر را شعله ور کند و داغ دل قدیمی را تازه کند. داغ دلی که به دوری از استقلال انجامید. دوری ای که با دوران افول هر دو مصادف شد. بعد از آن جدایی دیگر نه قلعه نویی ژنرال شد و نه تیموریان، سامورایی همیشگی. این دیدار مطمئنا حسرت های زیادی را برای هر دوی آنها زنده خواهد کرد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال