تیموری: دوست داشتم هر کاری کنم تا سپاهان گل نزند

مدافع چپ تراکتور که برابر سپاهان نیز توانست نقش تاثیرگذاری در برتری تیمش به جا بگذارد، صحبت‌های جالبی از این بازی هیجان انگیز مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تراکتور در جنگ کسب سهمیه در تبریز برای سپاهان به موفقیت دست یافت و این در حالی بود که زردپوشان اصفهانی نیز موقعیت‌های مناسبی برای گشودن دروازه این تیم و کسب امتیاز در یادگار امام داشتند. میثم تیموری، مدافع چپ سرخ‌های تبریزی درباره این پیروزی به ایلنا گفته: واقعاً یک بازی سخت و البته مهم برای ما بود. یک بازی ۶ امتیازی به تمام معنا که به اندازه چند بازی ارزش داشت. سپاهان یک تیم خیلی خوب است و رقیب مستقیم ما در بالای جدول محسوب می‌شود و آقای الهامی هم به خوبی در مورد اهمیت این بازی و ۳ امتیازش برای ما گفته بود و خدا را شکر با تدابیر کادرفنی و آنالیز خوبی که روی سپاهان داشتیم توانستیم راه‌های نفوذشان را ببندیم و به یک برد دلچسب دست پیدا کنیم.

وی در مورد سپاهان هم گفت: سپاهان تیم خیلی خوبی است و آنها هم به خوبی ما را آنالیز کرده و راه‌های نفوذمان را بسته بودند. واقعاً بازی سختی بود و یکی از سخت‌ترین بازی‌های این فصل ما بود و به اندازه چند بازی دویدیم و عرق ریختیم تا ۳ امتیاز را حفظ کنیم. سپاهان مجموعه خوبی است و سرمربی خوبی هم دارد و آمار باخت‌هایش هم نشان می‌دهد بردن این تیم چقدر کار سختی است.

مدافع تراکتور در مورد اینکه این تیم با این برد توانست امتیازهای از دست رفته را جبران کند هم توضیح داد: ما در طول فصل روی بدشانسی یک سری امتیاز از دست دادیم که حقمان نبود. برای مثال در بازی با نساجی ضمن اینکه نصف تیممان را در اختیار نداشتیم یک گل زودهنگام خوردیم و بعد از آن از موقعیت‌ها استفاده نکردیم و شکست خوردیم ولی خب این ۳ امتیاز مهم توانست به ما در جبران آن کمک کند و به رتبه دوم جدول رسیدیم. اینکه ما به جایگاه دوم رسیدیم اتفاق خوبی است ولی مهمتر و سخت‌تر از آن حفظ این جایگاه است. هنوز ۵ هفته سخت در پیش داریم و باید تمرکزمان را روی دیدارهای باقی مانده بگذاریم و بعد از آنهم رقابت‌های جام حذفی در پیش است و باید به فکر موفقیت و خوشحالی هواداران در آن باشیم.

وی در رابطه با عملکرد خوب خودش مقابل سپاهان و بستن راه نفوذ این تیم از جناح راست گفت: این نظر لطف شماست و خودم هم فکر می‌کنم عملکردم خوب بود. البته کادرفنی باید راضی باشد ولی این را هم بگویم که ما هم برنامه‌های زیادی برای نفوذ از کنار داشتیم که سپاهان آن را بسته بود.

مدافع تراکتور در مورد حمله‌های سپاهان در دقایق پایانی گفت: واقعاً خیلی فشار آوردند و با همه وجود تلاش می‌کردند گل مساوی را بزنند و دفاع از برتری تیم خیلی کار سختی بود که خوشبختانه از پس آن بر آمدیم. خطرناکترین موقعیتی که سپاهان از دست داد همان بود. وقتی علی قربانی از رشید عبور کرد به خودم گفتم کار تمام است ولی نا امید نشدم و خودم را در زاویه‌ای قرار دادم که دیدش کور شود. لحظه حساسی بود و می‌توانست زحمات ما را به باد دهد ولی خدا را شکر که در نهایت گل نشد و ما پیروز شدیم.

وی ادامه داد: آن لحظه واقعاً حاضر بودم هرکاری انجام دهم که توپ وارد دروازه نشود. این را هم بگویم که علی قربانی یک مهاجم خیلی خوب است و توانایی‌های خودش را نشان داده است و خراب کردن موقعیت همه جای دنیا و برای بزرگترین بازیکنان هم اتفاق می‌افتد و در آن صحنه بدشانس بود و ما خوش شانس بودیم.

مدافع تراکتور در پایان گفت: جای هوادارانمان را در بازی‌ها خیلی حس می‌کنیم ولی دعای آنها همیشه با ماست و ما هم همه کار می‌کنیم آنها را در ادامه لیگ خوشحال کنیم. این را هم بگویم که هنوز تیم ما کامل نشده و بازیکنان مهم یکی یکی اضافه می‌شوند. آقا مسعود و آقا اشکان دیرتر اضافه شدند و ۲ بازیکن ما هنوز کنارمان نیستند و هرچه جلو برویم تیم کاملتری دراختیار داریم و با قدرت بیشتری به مصاف حریفان می‌رویم.

تگ ها


تراکتور میثم تیموری