تیمو ورنر باید شیوه بازی خود را تغییر دهد

میشاییل بالاک، ستاره سابق چلسی و آلمان، راجع به مشکلات تیمو ورنر، مهاجم آلمانی چلسی، صحبت کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، میشاییل بالاک معتقد است که تیمو ورنر پس از ترک تیم لایپزیش و پیوستن به چلسی، مجبور است که با شیوه جدیدی از بازی کردن وفق پیدا کند.

تیمو ورنر در تابستان از لایپزیش به چلسی پیوست اما از زمان حضور در لیگ برتر با مشکل در گل زدنی روبه‌رو بوده که اعتماد به نفس او را نیز خدشه دار کرده است. ورنر سه ماه است که در لیگ برتر موفق به گلزنی برای چلسی نشده است.

میشاییل بالاک معتقد است که استایل بازی ورنر کاملا مناسب تیم لایپزیش و فوتبالی که ارائه می داد بود، اما او باید یاد بگیرد که چطور دوباره در چلسی، که تیمی است که بر مالکیت بیشتر توپ تکیه دارد، شکوفا شود و گل زنی کند.

بالاک گفت: "تیمو خیلی خوب شروع کرد. البته وقتی به عنوان یک مهاجم نمی توانید گل بزنید، خیلی سخت است که بتوانید اعتماد به نفس خود را حفظ کنید.

من مطمئنم که اوضاع به صورت کلی برای او خیلی سخت است، مخصوصا که او به یک مدل دیگر بازی در لایپزیش عادت داشت.

در آنجا فضای بیشتری پیش روی خود داشت. چلسی از آن مدل تیم ها است که مالکیت توپ را در اختیار دارد و می خواهد بر حریف سلطه داشته باشد. با توخل حتی این موضوع بیشتر هم شده.

شاید او باید کمی روی استایل بازی خود کار کند یا سعی کند که خودش را در موقعیت بهتری در زمین بازی قرار دهد.

به عنوان یک مهاجم شما به هم تیمی های خود وابسته هستید که بتوانند شما را در زمین پیدا کنند و اگر بالاخره این طلسم گل نزدن بشکند، او قادر خواهد بود که به فرم سابق خود برگردد. این دوره گل نزدن که تمام شود، اوضاع دوباره بهتر خواهد شد."

بیشتر ببینید:

گل اول چلسی به تاتنهام توسط جورجینیو

 خلاصه بازی تاتنهام 0 - چلسی 1 (گزارش اختصاصی)
 

 

تگ ها


میشل بالاک فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال