تیمو ورنر: به خاطر اخراج لمپارد احساس گناه می‌کنم

تیمو ورنر، مهاجم آلمانی چلسی، معتقد است که ناکامی‌اش در به ثمر رساندن گل برای این تیم، در اخراج فرانک لمپارد، سرمربی پیشین آبی ها، تاثیرگذار بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیمو ورنر تایید کرده که به خاطر اخراج فرانک لمپارد از چلسی احساس گناه می کند و معتقد است اگر موفق به گلزنی شده بود، لمپارد هنوز هم سرمربی آبی ها بود.

لمپارد در تاریخ ۲۵ ژانویه و پس از یک رشته نتایج ضعیف که باعث شد باشگاه از کورس قهرمانی عقب بماند، از چلسی اخراج شد.

ورنر که در تابستان گذشته از تیم لایپزیش به چلسی پیوسته بود، در آن دوره فرصت های گلزنی زیادی را از دست داد و اکنون بخشی از مسئولیت اخراج لمپارد را بر عهده گرفته است.

تیمو ورنر گفت: "وقتی به اینجا آمدم تا به عنوان مهاجم بازی کنم و گل بزنم، معلوم است که کمی به خاطر از دست دادن شانس های زیاد گلزنی احساس گناه می کنم.

به خاطر باشگاه، به خاطر سرمربی قبلی اما بیشتر از همه به خاطر خودم احساس گناه می کنم... چرا که می خواهم همیشه و تا جایی که ممکن است گل بزنم.

اگر من چهار یا پنج گل بیشتر زده بودم شاید سرمربی قبلی هنوز اینجا بود، چرا که ما ممکن بود دو یا سه بازی دیگر را برده باشیم... اما نمی شود زیاد هم در گذشته و احتمالات غرق شد چرا که بازی های زیادی پیش روی ما قرار دارند."

توماس توخل، سرمربی سابق PSG، پس از اخراج فرانک لمپارد، هدایت آبی ها را بر عهده گرفت و بلافاصله تاثیر خود را بر این تیم گذاشت.

چلسی از زمانی که توخل را روی نیمکت دارد شکست ناپذیر بوده و از هشت بازی شش پیروزی به دست آورده است.

ورنر نیز به صورت مداوم یکی از یازده نفر اصلی تیم توخل بوده و این مهاجم ۲۴ ساله پس از ۱۴ بازی ناکام ید رگلزنی، بالاخره با هدایت توخل در پیروزی ۲-۰ چلسی برابر نیوکاسل، پایش به گل باز شد. او همچنین در شش بازی نخست خود برای توخلف سه پاس گل هم داده است.

با هدایت توخل، ورنر تبدیل به مهاجمی خطرناک تر در یک سوم پایانی شده و امید دارد که بتواند خیلی زود بر تعداد گل ها و پاس گل های خود اضافه کند.

ستاره آلمانی چلسی این فصل در ۳۴ بازی برای این تیم ۱۰ گل به ثمر رسانده است.

بیشتر بخوانید:

ویلیان: با دعوا از چلسی جدا نشدم

رونمایی از هدف اول چلسی در تابستان ۲۰۲۱

 

 

تگ ها


فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال