تیمو ورنر خرید جدید باشگاه رئال مادرید!

رئال مادریدبا توجه به نتایجی که در فصل جاری کسب کرده است، دیگر امیدی برای تصاحب جام در رقابت هایلالیگاندارد تا همین مسئله برنامه زیدان را برای حضور در بازار نقل و انتقالات زمستانی به عقب بیاندازد ......

 رئال مادرید با توجه به نتایجی که در فصل جاری کسب کرده است، دیگر امیدی برای تصاحب جام در رقابت های لالیگا ندارد تا همین مسئله برنامه زیدان را برای حضور در بازار نقل و انتقالات زمستانی به عقب بیاندازد.

زیدان  باشگاه را متقاعد کرده است که حالا به هیچ وجه زمان مناسبی برای خرید بازیکن بزرگ نیست! چرا که امکان موفقیت در تنها تورنمنت باقی مانده، یعنی لیگ قهرمانان اروپا برای آنها نیز چندان بالا نیست و خرید های آنها می توانند با نظاره عدم موفقیت تیم انگیزه های خود را برای حضور در میادین با پیراهن رئال مادرید از دست بدهند!

پیش از این هری کین و مائورو ایکاردی دو ستاره بزرگ و نامدار در عرصه جهانی بودند که صحبت های بسیاری برای حضور آنها در باشگاه رئال مادرید مطرح می شد، زیرا پرز و زیدان به این توافق رسیده بودند که باید به هر شکلی که شده در نیم فصل زمستانی حداقل یک ستاره بزرگ را به سانتیاگو برنابئو منتقل نمایند! اما این شرایط تنها منوط به این بود که رئال مادرید در دوئل برای تصاحب جام  در لالیگا حضور داشته باشد!

حالا اما این شرط دیگر اعتباری ندارد! چرا که رئال مادرید شانسی برای قهرمانی در اسپانیا ندارد و این مسئله به خودی خود  انتقال هری کین و مائورو ایکاردی را به جمع کهکشانی ها منتفی کرده است تا پلن B زیدان به میان بیاید!

زیدان حالا به دنبال آن است تا برای حداقل تقویت ممکن تیم خود، ستاره نوظهور لایپزیگ را به خدمت بگیرد، چرا که تیمو ورنر 21 ساله بهترین گزینه ممکن برای حضور در خط حمله رئالی ها خواهد بود تا حداقل در بدترین شرایط ممکن بازیکنی برای جانشینی تیره روزی های کریم بنزما بر روی نیمکت وجود داشته باشد!

هرچند رئال مادرید پیش از این به جذب تیمو ورنر که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی آلمان را هم در کارنامه خود دارد، ابراز علاقه کرده بود، اما حالا به نظر می رسد این مسئله بوی جدیت خاصی به خود گرفته است! تیمو ورنر اکنون  از سوی رئال مادرید با پیشنهادی 60 میلیون یورویی روبرو شده است که در صورت موافقیت این مهاجم مرکزی، رئالی ها باید تدبیری  برای فسخ قرارداد 4 ساله وی با لایپزیگ نمایند چرا که مشکل اصلی آنها در این مسئله خواهد بود!

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال