تیمو ورنر؛ پنالتی‌زن جدید چلسی مشغولکار است

تیمو ورنر بعد از گل کردن دو پنالتی مقابل رن برای چلسی از وظیفه جدیدش به عنوان پنالتی‌زن چلسی ابراز رضایت کرد و از جورجینیو پنالتی‌زن قبلی این تیم تشکر کرد....

به گزارش "ورزش سه"، چلسی دیشب در چارچوب لیگ قهرمانان به مصاف رن فرانسه رفت و موفق شد این تیم را ۳-۰ شکست دهد. دو گل از گلهای چلسی در این بازی توسط تیمو ورنر گلزن آلمانی تیم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید تا مشخص شود فرانک لمپارد به وعده خود عمل کرده و ورنر را به جای جورجینیو به عنوان پنالتی‌زن اول تیمش انتخاب کرده است.

بعد از آنکه جورجینیو در چند بازی قبلی چلسی پنالتی هایی را از دست داد لمپارد گفته بود ممکن است بازیکن دیگری را به عنوان پنالتی زن تیمش انتخاب کند. در بازی دیشب چلسی دو بار در نیمه اول صاحب پنالتی شد و در هر دو مورد تیمو ورنر آلمانی پشت توپ ایستاد. تیمو ورنر در دقایق ۱۰ و ۴۱ هر دو پنالتی را به گل تبدیل کرد تا نقش مهمی در پیروزی چلسی بازی کند.

تیمو ورنر در پایان بازی گفت: " قبل از بازی سرمربی به من گفت که اگر پنالتی اتفاق بیفتد من باید بزنم. دقیقاً همین امروز دو پنالتی بدست آمد که واقعاً عجیب بود. گل زدن از روی نقطه پنالتی برای یک مهاجم شیرین است و من امیدوارم همینطور بتوانم ادامه بدهد. به نظرم کسی که بخواهد در یک فصل ۲۰ گل یا بیشتر بزند باید چند تا از این گل‌ها هم از روی نقطه پنالتی باشد. مهاجمینی که در سطح بالا رقابت می‌کنند به این گل‌ها نیاز دارند".

ستاره آلمانی در ادامه گفت: " خوشحالم که جورجینیو با این مساله خوب برخورد کرد. این نکته دیگری است که وضعیت خوب تیم ما را نشان می‌دهد. ما هیچ بازیکن خودخواهی نداریم و همه در یک جهت حرکت می‌کنیم".

تگ ها


تیمو ورنر چلسی