تیمو ورنر- لیورپول؛ فعلا روی هوا

انتقال تیمو ورنر، ستاره آلمانی لایپزیش به لیورپول فعلا در هاله ای از ابهام قرار دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عملکرد درخشان تیمو ورنر در سال های اخیر باعث شده تیم های بزرگی از جمه لیورپول و بایرن مونیخ به دنبال جذب این ستاره ۲۳ ساله و آلمانی باشند و بند آزادسازی ۵۱ میلیون پوندی قرارداد او که در ماه آوریل فعال می شود، احتمال جدایی تیمو ورنر از لایپزیش را افزایش داده است.

اما دیلی میل مدعی شد شیوع ویروس کرونا و شرایط خاص اقتصادی حاکم بر تیم های اروپایی باعث شده فعلا انتقال تیمو ورنر در هاله ای از ابهام قرار گیرد و حداقل در مقطع فعلی مرسی سایدی ها برای خرید این بازیکن اقدامی رسمی نخواهند کرد.

اگرچه تیمو ورنر بازیکن مورد علاقه یورگن کلوپ بوده و خود او نیز اخیرا ابراز تمایل لیورپول را افتخار بزرگی توصیف کرده است، اما در شرایط فعلی لیورپول فعلا ترجیح داده در بازار فعالیت خاصی نداشته و تا سر و سامان گرفتن شرایط و روشن شدن زمان از سرگیری مسابقات برای این فصل و برنامه ریزی فصل آینده دست نگه دارد. به جز لیورپول، بایرن مونیخ نیز در سال های اخیر علاقمند به خرید تیمو ورنر بوده و این بازیکن مهاجم مورد علاقه هانسی فلیک به شمار می آید. اما بروز بحران شدید اقتصادی ناشی از ویروس کرونا باعث شده کمتر تیمی حاضر به انجام خریدهای هنگفت در تابستان پیش رو باشد.

بیشتر بخوانید:

سه بازیکن اینتر در رادار گواردیولا و منچسترسیتی

تگ ها


فوتبال جهان لیورپول تیمو ورنر لیورپول لیگ برتر