تیم امید بدون بازی تدارکاتی بین‌المللی در شهر دوشنبه

با اعلام مهدی مهدوی کیا سرمربی تیم امید این تیم بدون انجام بازی تدارکاتی بین المللی برای حضور در بازی های مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا راهی شهر دوشنبه خواهد شد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم امید روز گذشته در اولین بازی تدارکاتی خود تیم دسته اولی خوشه طلایی را با نتیجه دو بر یک شکست داد و تا پیش از اعزام به شهر دوشنبه یک بازی تدارکاتی دیگر هم انجام خواهد داد که این دیدار هم با یک تیم داخلی خواهد بود. فدراسیون فوتبال در تلاش برای تدارک بازی دوستان بین المللی برای تیم امید بود که در نهایت این موضوع محقق نشد. 

تیم امید بر اساس برنامه اعلام شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا باید در روزهای ۳-۶-۹ آبان در شهر دوشنبه به مصاف تیم های نپال – لبنان و تاجیکستان برود. قرار است اردوی نهایی تیم امید بعد از برگزاری هفته نخست لیگ یک که روزهای ۲۴ و ۲۵ مهر خواهد بود تشکیل شود و تیم امید بعد از یکی دو روز تمرین در کمپ تیم های ملی با نفرات نهایی عازم شهر دوشنبه شود. 

گفتنی است مرحله مقدماتی قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا آبان ماه در ۱۱ گروه برگزار می شود که تیم های اول به همراه ۴ تیم برتر دوم به دور نهایی صعود می کنند. دور نهایی با حضور ۱۶ تیم سال ۲۰۲۲ در تاشکند برگزار می شود و ازهم اکنون حضور ازبکستان در این بازی ها قطعی است.

تگ ها


تیم امید ایران فوتبال ایران فوتبال