تیم انزلی مقام نخست مسابقات دوچرخه سواری کورس گیلان را کسب کرد

انزلی-تیم سیاه جامگان انزلی در نخستین دوره لیگ دوچرخه سواری کورسی گیلان موفق به کسب مقام نخست این مسابقات شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، پیش از ظهر جمعه در نخستین دوره مسابقات لیگ دوچرخه سواری کورسی گیلان تیم سیاه جامگان منطقه آزاد انزلی توانست با پشت سر گذاشتن رقیبان مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کند.

رئیس هیأت دوچرخه سواری گیلان پیش از ظهر جمعه در حاشیه برگزاری این دوره از مسابقات در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در این دوره از مسابقات ۵۵ رکاب زن در قالب ۱۱ تیم پنج نفره از شهرهای رشت، انزلی، لاهیجان، صومعه سرا و لنگرود حضور داشتند.

ایمان حیرتی افزود: دوچرخه سواران در این مسابقه مسافت سه هزار و ۸۰۰ متر را به صورت تعقیبی رکاب زدند.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات در رده سنی آزاد به صورت تایم تریل تیمی، چهار کیلومتر تعقیبی به میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

حیرتی همچنین اظهار کرد: در پایان این دوره از مسابقات تیم سیاه جامگان انزلی، تیم ۲ هیأت دوچرخه سواری رشت و تیم هیأت دوچرخه سواری لاهیجان به ترتیب مقام اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی با اشاره به اینکه هیأت دوچرخه سواری گیلان سه سال متوالی این لیگ را برگزار می‌کند، تاکید کرد: هیأت دوچرخه سواری گیلان اولین هیأت کشور است که بر اساس تقویم جامع، لیگ جامع کورسی و کوهستان برگزار می‌کند.

رئیس هیأت دوچرخه سواری گیلان با بیان اینکه حسین حسینی، میلاد بخشی زاد، صابر رحیم پور، سید ایمان حیرتی و سینا نعمتی ماتک، ملی پوشان حاضر در این دوره از مسابقات بودند، گفت: هیأت دوچرخه سواری گیلان ۲۶ تیرماه مسابقات لیگ کوهستان را در لاهیجان و ۲۷ تیر ماه مرحله اول لیگ سرعت کورسی را در لنگرود برگزار می‌کند.

بیشتر بخوانید:
سیار: با شعار جوانگرایی برخی قهرمانان را نابود کردند
نحوه برگزاری پلی‌آف لیگ برتر تنیس روی میز مشخص شد
یوسف‌نژاد: لژیونر که شدم فهمیدم چیزی از هندبال نمی‌دانم 

تگ ها


دوچرخه سواری استان گیلان شهرستان انزلی منهای فوتبال دوچرخه‌سواری جاده