تیم بزرگ بازیکن بزرگ می‌خواهد/ به توانایی استقلال ایمان دارم

پیشکسوت آبی پوشان گفت: بازیهای دوحه بازی‌های ساده‌ای نیست و استقلال با کوهی از مشکلات به این تورنمنت می‌رود. اما من به این تیم ایمان دارم....

علی چینی در گفتگو باخبرنگار مهر اظهار داشت: استقلال با کوهی از مشکلات و مصیبت هایی که در این هفته‌ها با آن مواجه شد به قطر می رود و این می‌تواند بر کیفیت کار آنها در دوحه تاثیرگذار باشد. امیدوارم نامجو مطلق که از تجربه خوبی هم برخوردار است بتواند از نظر روحی و فیزیکی تیمش را ریکاوری کرده و با قدرت به این مسابقات ببرد.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: یک امتیاز از دو بازی نخست قدری کار تیم ما را دشوار می‌کند اما با توانمندی که من در تیم استقلال سراغ دارم، آنها می توانند شانس کم خود را در این مسابقات به حداکثر ممکن افزایش دهند.

وی اضافه کرد: بازی اول بسیار مهم است و پیروزی در این بازی کاملا استقلال را امیدوار می کند. این یک بازی ۶ امتیازی است و تیم ما را به جدول باز می گرداند. برای همین باید نامجو مطلق و بازیکنان تیم برای این بازی با بیشترین آمادگی ممکن به میدان بروند.

چینی گفت: خط حمله استقلال برگ برنده این تیم در آسیا است و آنها می توانند خط دفاعی بهترین تیم های آسیایی را هم به خطر بیندازند. قائدی، شیخ و مطهری مهاجمان توانمندی هستند و حضور آنها در کنار هم قدرت این خط حمله را به طرز شگفت انگیزی افزایش می دهد. 

تگ ها


علی چینی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ قهرمانی فوتبال آسیا