۵ تیم در سودای رسیدن به صدر لیگ یک

با تساوی روز گذشته مس کرمان، دیدارهای امروز مدعیان لیگ یک حساس‌تر از قبل پیگیری می‌شود....

با تساوی روز گذشته مس کرمان، دیدارهای امروز مدعیان لیگ یک حساس‌تر از قبل پیگیری می‌شود.با تساوی روز گذشته مس کرمان، دیدارهای امروز مدعیان لیگ یک حساس‌تر از قبل پیگیری می‌شود.

به گزارش "ورزش سه" در آغاز هفته بیست و چهارم، شاگردان محمدرضا مهاجری در تالش توانستند با سه امتیاز کامل به خانه بازگردند و با توقف مقابل چوکا، دو امتیاز حساس را از دست دادند تا برای سومین هفته متوالی آن‌ها در کسب پیروزی ناکام بمانند و فرصت دیگری به مدعیان لیگ یک داده شود تا آن‌ها به کورس صدر جدول نزدیک‌تر شوند.

استقلال خوزستان ۳۸ امتیازی امروز در شرایطی در بابل به مصاف رایکا می‌رود که پیروزی در این مسابقه می‌تواند شاگردان خلیفه اصل را به دو امتیازی صدر جدول برساند؛ بادران تهران در مقابل تیم قعرجدولی گل‌ریحان البرز بازی دارد و آن‌ها هم در شرایطی مشابه استقلال خوزستان، ۳۸ امتیازی هستند و می‌تواند با پیروزی مقابل گل‌ریحان فاصله خود با مس صدرنشین را به دو امتیاز کاهش دهد.

هوادار تهران در جدالی سخت و حساس باید در جم به مصاف پارس جنوبی برود؛ بنفش‌پوشان تهرانی اگر بتوانند امشب با هدایت رضا عنایتی از سد پارس جنوبی جم با هدایت محمد نصرتی بگذرند، فاصله‌شان با صدر جدول به سه امتیازی می‌رسد.

خیبر خرم آباد و فجرسپاسی ۳۴ امتیازی هم امروز مقابل آرمان‌گهر سیرجان و قشقایی شیراز، دو تیم فانوس به دست و پایین جدولی باید به میدان بروند؛ خیبری‌ها به دنبال ششمین پیروزی متوالی خود و بقا در کورس رقابت مدعیان برای صعود به لیگ برتر و فجر به دنبال پایان دادن به ناکامی‌های سریالی و حفظ جایگاه خود در جمع مدعیان.

باید دید در پایان هفته بیست و چهارم لیگ یک معادلات بالای جدول چه تغییراتی خواهد کرد و این تغییرات تا پاان امروز مشخص می‌شود و باید دید فاصله مدعیان پس از لغزش سه‌باره مس کرمان در کسب پیروزی، با این تیم صدرنشین چه امتیاز می‌رسد.

تگ ها


دسته یک