تیم دوبل دختران ایران بر بام دنیا ایستاد

تیم ملی دارت دوبل دختران کشورمان با برتری مقابل تیم قدرتمند هلند به عنوان قهرمانی جهان دست یافت و مدال طلا را برای اولین بار برای دارت ایران به ارمغان آورد ......

تیم ملی دارت دوبل دختران کشورمان با برتری مقابل تیم قدرتمند هلند به عنوان قهرمانی جهان دست یافت و مدال طلا را برای اولین بار برای دارت ایران به ارمغان آورد.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، در فینال دوبل دختران که در شهر کوبه ژاپن برگزار شد تیم کشورمان متشکل از "دنیز هشتبران" و "مهشاد عوض زاده" در مسابقه فینال با ارائه یک نمایش دلپذیر وبا حساب 6 بر 5 تیم قدرتمند هلند را مغلوب کرد و ضمن ایستادن برسکوی نخست جهان،اولین مدال طلای تاریخ ورزش دارت ایران را بدست آورد.

تیم هلند در مرحله مقدماتی هم مغلوب هنرنمایی دختران کشورمان شده بود.

تیم دوبل دختران کشورمان با عبور از سد تیمهای هلند،سوئد،کانادا،آفریقای جنوبی ، دانمارک وایرلند با قدرتی مثال زدنی به دیدار نهایی رسیده بود.

با کسب این مدا ل طلا، نایب قهرمانی جوانان دارت ایران بدون احتساب مسابقه فینال "دنیز هشتبران" در رده بندی تیمی مسجل شد و تیم کشورمان با مجموع 191 امتیاز عنوان دوم جهان را برای نخستین بار کسب کرد،هلند با 256 امتیاز اول شد و ایرلند با 184 امتیاز بعد از ایران در جایگاه سوم تیمی قرار گرفت.

گفتنی است؛ "دنیز هشتبران" در رقابتهای انفرادی دختران باپشت سرگذاشتن تمامی رقبای خود به فینال رسیده است و با ثبت این رکورد تاریخی در آستانه کسب مدال طلا قرار دارد.

او فردا (شنبه) در مسابقه فینال با نماینده ایرلند روبرو می شود که در مرحله مقدماتی این دارت انداز را مغلوب کرده است.

شایان ذکر است در روز نخست این مسابقات "امیر علی میرزایی" در انفرادی پسران یک مدال ارزشمند برنز را برای کشورمان به ارمغان آورد.

تگ ها


اخبار روز اکستریم اسپورتس