تیم زیزو در خانه آن تیم همیشگی نیست

- بازی با اتلتیک بیلبائو بار دیگر تایید کرد که رئال مادرید در این فصل آن تیم مقتدری که باید در بازیهای خانگی باشد، نیست ......

- بازی با اتلتیک بیلبائو بار دیگر تایید کرد که رئال مادرید در این فصل آن تیم مقتدری که باید در بازی‌های خانگی باشد، نیست.
به گزارش as، یک گل از ویلیامز در کنار درخشش قابل تامل کپا آریزابالاگا می‌رفت تا یک شکست خانگی تلخ دیگر را در فصل جاری برای زیدان رقم بزند که رونالدو برای دوازدهمین بازی متوالی گلزنی و از یک فاجعه دیگر جلوگیری کرد. اما تساوی مقابل بیلبائویی که یکی از بدترین فصل‌هایش در سالیان اخیر را سپری می‌کند، به هیچ عنوان نمی‌تواند عملکرد بسیار ضعیف رئال مادرید در برنابئو را بپوشاند.
رئال کورس قهرمانی را با اختلاف 15 امتیازی به بارسا واگذار کرده و آمار به ما می‌گوید جای تعجبی هم ندارد. کهکشانی‌ها در مقابل هیچ کدام از شش تیم بالانشین جدول لالیگا نتوانستند در بازی‌های خانگی به پیروزی برسند. بارسا، ویارئال و بتیس با سه امتیاز از برنابئو رفتند و والنسیا، اتلتیک بیلبائو و اتلتیکو مادرید هم با یک امتیاز. جمعا 15 امتیازی که اختلاف آنها با قهرمان احتمالی را نشان می‌دهد.
در لیگ قهرمانان اروپا هم داستان تفاوت چندانی ندارد. سفیدپوشان در مرحله گروهی برابر تاتنهام به تساوی رسیدند و با حذف پاری سن ژرمن - تنها نمایش خوب خانگی آنها در کنار بازی با سویای البته بحران زده - به یک چهارم نهایی رسیدند تا در شبی که می‌رفت یک فاجعه رقم بخورد، با پنالتی دقیقه 93 دروازه یوونتوس را باز کرده و راهی نیمه نهایی شوند. فراموش نکنیم که رئال مادرید کوپا دل ری را هم با باخت خانگی مقابل لگانس از دست داد.
بدون شک اگر رئال می خواهد برای سومین سال متوالی قهرمان اروپا شود، باید عملکردی به مراتب بهتر از این در بازی با بایرن مونیخ داشته باشد. 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید لالیگا فوتبال