تیم ۹۸ سرخابی ها را ده تایی کرد

ستارگان ۹۸ موفق به کسب پیروزی پر گل مقابل ستارگان سرخابی شدند....

به گزارش "ورزش سه"، دو تیم منتخب ستارگان ۹۸ و سرخابی ها امروز برای گرامیداشت یاد علی انصاریان، مهرداد میناوند و دیگر درگذشتگان فوتبالی، دیداری دوستانه و نمادین را برگزار کردند.

این دیدار دوستانه از ساعت ۱۸ امروز (جمعه) در ورزشگاه آزادی تهران شروع شد. هدایت تیم سرخابی ها بر عهده علی پروین بود و حمید استیلی، زننده گل به یادماندنی ایران با امریکا در جام جهانی فرانسه هدایت تیم منتخب ۹۸ را به عهده داشت.

بازی دو تیم در دو وقت ۴۰ دقیقه ای برگزار شد و تیم منتخب ستارگان ۹۸ موفق شدند نیمه اول را با برتری ۴ بر به ۲ به پایان برسانند.

منتخب سرخابی ها در شروع نیمه دوم توفانی شروع کرد و با دو گل بسیار زیبا بازی را به تساوی کشاند. وحید هاشمیان و علی کریمی این گل ها را به ثمر رساندند. در ادامه اما منتخب ۹۸ توانست ۶ گل دیگر به ثمر برساند که کریمی فقط یکی از آنها را با گلی از روی نقطه پنالتی مهار کرد تا بازی با نتیجه ۱۰ بر ۵ به سود نود و هشتی ها به پایان برسد.

نیمکت تیم سرخابی ها در این دیدار نسبت به تیم ۹۸ خیلی شلوغ تر و سرشناس تر بود و نفراتی چون علی پروین، محمد مایلی کهن و مجتبی محرمی در آن حضور داشتند. در نیمه دوم و با توجه به نیمکت نشین شدن خداداد عزیزی، نگاه ها به سمت نیمکت تیم ۹۸ تغییر مسیر داد؛ جایی که خداداد با شیطنت های بی پایان خود، در کل ۴۰ دقیقه دوم به سوژه ای جذاب برای دوربین ها تبدیل شده بود.

تگ ها


پرسپولیس تهران تیم منتخب ۹۸ پیشکسوتان استقلال پیشکسوتان پرسپولیس استقلال تهران