تیم فوتبال بانوان پرسپولیس راه اندازی می شود

شهره موسوی؛ نایب رییس سوم فدراسیون فوتبال و رییس فوتبال بانوان کشور از راه اندازی تیم فوتبال بانوان باشگاه پرسپولیس در آینده ای نزدیک خبر داد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به باور او یکی از کارهایی که می تواند فوتبال بانوان کشور را رونق دهد راه اندازی تیم فوتبال بانوان از سوی باشگاه های شاخص کشور از جمله تیم های استقلال و پرسپولیس است که ظاهرا باشگاه پرسپولیس در این خصوص قول های مساعد به شهره موسوی داده است. 

رییس فوتبال بانوان کشور در این باره می گوید:«در این زمینه برنامه‌ریزی خیلی خوبی انجام شده، قولش را از پرسپولیس گرفته‌ایم. ابراهیم شکوری قول داد که در این حوزه کار کنند. در جلسه‌ای که با حضور عزیزی خادم داشتیم دوستان قول دادند این کار را انجام بدهند. این جزو الزامات است. که یک باشگاه حرفه‌ای حتما باید بحث بانوان و هم فوتبال پایه را داشته باشد. برای حرفه‌ای شدن باشگاه‌هایمان الزام است که به این سمت برویم ولی اینکه به عنوان هیأت رئیسه چقدر بتوانیم باشگاه‌ها را متقاعد کنیم به این روند سرعت بدهند به نگرش و تمرکز ما در هیأت رئیسه برمی‌گردد. ان‌شاءالله این اتفاق خوب بیفتد.»

بدون شک اگر باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال بانوانش را راه اندازی کند باشگاه استقلال هم این کار را انجام خواهد داد. هم اکنون تنها چند باشگاه لیگ برتر دارای تیم فوتبال بانوان هستند. ذوب آهن و سپاهان از جمله این تیم ها هستند.

تگ ها


فدراسیون فوتبال پرسپولیس تهران فوتبال بانوان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال