تیم لاکچری‌های نقل و انتقالات

به گزارش مدال، در حالی که هرروز بر مبالغ انتقال بازیکنان در فصل نقل و انتقالات افزوده می شود به نظر شما گرانترین تیم فوتبال تاریخ چه هزینه ای در بر خواهد داشت؟ این با سیستم 433 و با هزینه 1 ......

به گزارش مدال، در حالی که هرروز بر مبالغ انتقال بازیکنان در فصل نقل و انتقالات افزوده می شود به نظر شما گرانترین تیم فوتبال تاریخ چه هزینه ای در بر خواهد داشت؟ این با سیستم 433 و با هزینه 1.156 میلیارد یورو پیش روی شما قرار داردد!

در درون دروازه کپا آریزابالاگا جایگزین دخه آ شده تا این پست همچنان در اختیار اسپانیایی ها باشد.کپا با 80 میلیون یورو از اتلتیکو بیلیائو به چلسی پیوست.

در خط دفاع در جناح راست کایل واکر و در جناح چپ بنجامین مندی از سیتی هرکدام 57 میلیون یورو قیمت دارند.در مرکز هم لاپورته با 56 میلیون یورو و ون دایک لیورپولی با 85 میلیون یور قرار می گیرند.

خط هافبک تیم مورد نظر، متشکل از کوتینیوی 160 میلیونی، پوگبای 120 میلیونی و خامس رودریگز با 80 میلیون یورو است که همین سه نفر مجموعا از خط دفاعی این تیم هم گرانترند.

گرانترین بازیکن تاریخ، نیمار 222 میلیونی در جناح چپ حمله و امباپه با 120 میلیون یورو در سمت مخالف قرار دارد. در نوک حمله هم رونالدو با قیمت 112 میلیون یورو هنرنمایی خواهد کرد!

تگ ها


فوتبال