تیم ماه فوریه فوتبال اروپا؛ پادشاهی بوندسلیگا

هشت بازیکن از یازده بازیکن تیم منتخب ماه فوریه فوتبال اروپا را بازیکنان شاغل در بوندسلیگا تشکیل می دهند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، European Sports Media که ۱۳ نماینده از ۱۳ نشریه ورزشی معتبر اروپا را شامل می شود و از سال ۱۹۸۹ مشغول فعالیت است، هر ماه اقدام به معرفی تیم منتخب فوتبال اروپا می کند. در پایان هر سال نیز تیم منتخب معرفی می شود.

برای ماه فوریه فوتبال اروپا این نهاد اقدام به معرفی تیم منتخب خود کرد که در آن نام هشت بازیکن از بوندسلیگا دیده می شود. ارلینگ هالند از بروسیا دورتموند و آلفونسو دیویس از بایرن مونیخ بیشترین آرا را به خود اختصاص دادند.

ارلینگ هالند در ماه فوریه توانست ۴ گل برای بروسیا دورتموند در بوندسلیگا به ثمر برساند و دو گل نیز به پی اس جی در لیگ قهرمانان زد. هالند پدیده نروژی این فصل اروپا در دورتموند نیز توقف ناپذیر نشان داده و تاثیر شگرفی در تحول زردها در نیم فصل دوم بوندسلیگا داشته است. لو توانست ۱۰ رای را به به خود اختصاص داد.

آلفونسو دیویس ستاره کانادایی بایرن نیز از پدیده های این فصل فوتبال آلمان است و با کسب ۸ رای به تیم منتخب ماه فوریه فوتبال اروپا راه یافت. دیویس به خصوص در برتری ۳-۰ بایرن مونیخ در زمین چلسی ستاره اول زمین بود و چشم ها را به خود خیره کرد.

بایرن که در ماه فوریه توانست به شش پیروزی در هفت بازی دست یابد، سه بازیکن در تیم منتخب دارد. علاوه بر دیویس نام روبرت لواندوفسکی و سرژ گنابری نیز در این تیم دیده می شود.

از بروسیا دورتموند نیز علاوه بر هالند، بازیکنانی مثل جیدون سانچو(با ۵ رای) و اشرف حکیمی(با ۴ رای) به تیم منتخب ماه فوریه فوتبال اروپا راه یافته اند.

دروازه بان تیم منتخب نیز پیتر گولاشی از لایپزیش است. لایپزیش که شروع خوبی در ماه فوریه نداشت، در لیگ قهرمانان و در زمین تاتنهام دست به کار بزرگی زد و توانست میزبانش را ۰-۱ شکست دهد در شبی که گولاشی ستاره میدان بود. از لایپزش همچنین نام مارسل هالشتنبرگ نیز در تیم منتخب دیده می شود.

سه بازیکن دیگر، تیم منتخب ماه فوریه را تکمیل می کنند. لیونل مسی با کسب شش رای از بارسلونا، ویرژیل فن دایک ستاره هلندی لیورپول که ۴ رای کسب کرد و نیز کوین دی بروینه رهبر خط میانی سیتی با ۸ رای.

تیم منخب ای اس ام در ماه فوریه:

پیتر گولاشی، آلفونسو دیویس، ویرژیل فن دایک، اشرف حکیمی، مارسل هالشتنبرگ، کوین دی بروینه، سرژ گنابری، جیدون سانچو، ارلینگ هالند، روبرت لواندوفسکی، لیونل مسی

همجنین نشریه کیکر نیز اقدام به معرفی تیم منتخب ماه فوریه فوتبال اروپا کرد:

مارک آندره تراشتگن(بارسا)، آرون وان بیساکا(یونایتد)، جیسون دنایر(لیون)، خوزه لوئیس پالومینو( آتالانتا)، برناردو سیلوا(سیتی)، کوین دی بروینه(سیتی)، تیاگو آلکانتارا(بایرن)، میلینکوویچ ساویچ(لاتزیو)، گنابری(بایرن)، لواندوفسکی(بایرن)، لیونل مسی(بارسا)

بیشتر بخوانید:

گواردیولا: ادرسون اشتباهش را جبران خواهد کرد

انتقادات علیه ادرسون شدت گرفت؛ یک درخت از تو بهتر است!

 

 

تگ ها


آر بی لایپزیش بایرن مونیخ ارلینگ هالند ویرجیل فن دایک روبرت لواندوفسکی لیونل مسی سرژ گنابری سالزبورگ بارسلونا لیورپول وردربرمن