تیم متحد و منسجمی هستیم/ به دنبال کسب هدف‌های بزرگ هستیم

مسجدسلیمان- سرمربی تیم سایپای تهران گفت: تیم متحد و منسجمی هستیم و انتظار ما از تیم سایپا در فصل جدید بسیار بیشتر است و به دنبال کسب هدف‌های بزرگ هستیم....

به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم صادقی پیش از بازی مقابل نفت مسجدسلیمان با اشاره به اینکه دو ماه است که تمرینات خود را شروع کردیم و تمرینات بسیار خوبی را انجام دادیم، اظهار کرد: تیم نفت مسجد سلیمان، تیم سخت‌کوشی است و می‌دانیم بازی سختی را در مقابل آن داریم و با آنالیز بازی حریف، با نقاط ضعف و قوت این تیم آشنا شدیم.

وی به بازیکنان غایب سایپا تهران در بازی فردا اشاره کرد و گفت: فقط مجید علیاری را به علت آسیب دیدگی در اختیار نداریم و حسین ماهینی با برطرف شدن مصدومیت می‌تواند برای ما به میدان برود.

سرمربی تیم سایپای تهران به پایان شیوع ویروس کرونا و بازگشت تماشاگران به ورزشگاه‌ها اشاره کرد و افزود: خیلی خوشحال هستم که دوباره می‌توانیم در مسجد سلیمان بازی کنیم، نفت یکی از بهترین تماشاگران فوتبال کشور ما را دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، تیم سایپا تهران در هفته دوم

به گزارش خبرنگار مهر، رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور فردا ساعت ۱۶ و ۳۵ دقیقه در ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف تیم نفت این شهر می‌رود.

تگ ها


تیم فوتبال سایپا تهران تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان ورزش خوزستان ابراهیم صادقی