۴ تیم مجوز نیمه‌نهایی جام حذفی تنیس را کسب کردند

مسابقات مرحله یک چهارم‌ نهایی رقابت‌های تنیس جام‌ حذفی آقایان برگزار شد. ...

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در حالی تیم‌های حاضر در رقابت‌های تنیس جام‌حذفی در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف حریفان خود رفتند که در پایان چهره تیم‌های صعود کننده به مرحله نیمه‌نهایی مشخص شد.

با انجام ۴ دیدار مرحله یک چهارم نهایی، ولسرویسز ایران با نتیجه ۲ بر یک تیم پیشگام پرتو اسپادانا را برد، شانل آمل با همین نتیجه پرسپولیس را شکست داد،  آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان با‌ نتیجه ۲  بر صفر لرشید را از پیش رو‌ برداشت و کارگزاری بانک صادرات با نتیجه ۲ بر یک مغلوب توسعه امین دارو (الف) شد تا تیم‌های صعود کننده به نیمه نهایی مشخص شوند. به این ترتیب در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌ها تیم‌های آکادمی تنیس احمدوند هرمزگان به مصاف ولسرویسز ایران می‌رود و توسعه امین دارو (الف) با شانل آمل مسابقه می‌دهد. 

مسابقات تنیس جام حذفی باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد کشور (جام فجر) در بخش آقایان از تاریخ ۱۱ بهمن ماه  به میزبانی فدراسیون تنیس در زمین‌های تنیس مجموعه المپیک جزیره کیش آغاز و‌ ۲۳ بهمن ماه با انجام دیدار نهایی به پایان می‌رسد. 

در این دوره از مسابقات، ۱۸۳ تیم از استان‌های آ شرقی، غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران، خ‌ شمالی، خوزستان، سمنان، زنجان، فارس، قم‌، کردستان، کرمان، گیلان، مازندران، هرمزگان، یزد، همدان، جزیره کیش و ‌قشم حضور داشتند. 

یاد آورمی‌شود سرداوری این دوره از رقابت‌ها بر عهده حسن لاچینانی داور نشان سفید کشورمان است و سمیرا قدسی به عنوان مدیر مسابقات حضور دارد.

تگ ها


تنیس