Banner

تیم ملی آذربایجان هم دی بیاسی را نمی‌خواهد؟

جیانی دی بیاسی که به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی ایران هم مطرح می‌شد، حالا از نیمکت تیم ملی آذربایجان هم دور شده است!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در یک سال اخیر نام جیانی دی بیاسی بسیار به فوتبال ایران نزدیک بوده است. ابتدا او به عنوان گزینه هدایت استقلال و تراکتور مطرح شد و پس از جدایی ویلموتس، در آستانه هدایت تیم ملی ایران هم قرار گرفت اما در نهایت اسکوچیچ جانشین ویلموتس شد و دی بیاسی ایتالیایی، بدون تیم به کارش ادامه داد.

او که در سال های اخیر عملکرد خوبی در تیم های مختلف نداشت، در روزهای گذشته به عنوان گزینه سرمربیگری تیم ملی آذربایجان به حساب می‌آمد اما حالا وبسایت «فوتبال اینفوی آذربایجان» مصاحبه ای کوتاه را از سرمربی ۶۳ ساله منتشر کرده اند که نکات جالبی را در خود دارد. او در این گفتگو می‌گوید: «هیچ پاسخی از فدراسیون فوتبال آذربایجان نگرفته ام، می‌دانم که بازی های ملی تعلیق خواهند شد و مهم است که این ویروس را پشت سر بگذاریم، سپس همه چی خوب می‌شود».

این صحبت ها نشان می‌دهد که حتی فدراسیون فوتبال آذربایجان نیز نسبت به انتخاب دی بیاسی مردد است و به گزینه دیگر می‌اندیشد و فعلا مذاکره با این مربی باتجربه را نیمه تمام گذاشته است.

بیشتر بخوانید:

کرونا به فوتبال برزیل هم رسید!

حمله کرونایی ستاره ایتالیایی به یوونتوس!

 

 

تگ ها


آلبانی تیم ملی آذربایجان دی بیاسی آذربایجان فوتبال